آخرین خبر/ در این مطلب مروری خواهیم داشت به سوژه ها و حواشی سینمایی هفته ای که گذشت.

این هفته هم دنیای چهره ها و سلبریتی های معروف، خالی از حاشیه نبود؛ از عمل زیبایی بازیگر زن تا سوتی بازیگر پیشکسوت روی آنتن زنده و خبر مهم برای سینمای ایران. برای اطلاع از جزییات این اخبار با ما همراه باشید.

 
«قهرمان» فرهادی در اسکار 
اتفاق مهم سینمایی در هفته ای که گذشت، اعلام نماینده ایران در مراسم اسکار 2021 بود. هیات معرفی نماینده سینمای ایران به مراسم اسکار، در پی جلساتی، فیلم «قهرمان» به کارگردانی اصغر فرهادی را به عنوان نماینده سینمای ایران برای معرفی به آکادمی اسکار ۲۰۲۲ انتخاب کردند.

سکته قلبی آقای بازیگر

خبر شوکه کننده هفته گذشته هم مربوط به سکته قلبی مهران غفوریان در پشت صحنه سریال «نیسان آبی» بود که بسیاری از هواداران این بازیگر را نگران کرد. خوشبختانه با اقدام به موقع و انجام عمل قلب باز وضعیت این بازیگر رو به بهبودی است.

بازهم حاشیه ای درباره ازدواج هنرمندان

خبر زرد این هفته مربوط به حواشی ازدواج مجدد آرام جعفری بود. این بازیگر با انتشار فیلمی از مراسم عقد خود هوادارن خود را سرکار گذاشت! برای اطلاع از جزئیات این ماجرا به لینک زیر مراجعه کنید:

سوتی بازیگر پیشکسوت روی آنتن زنده

اتفاق پر حاشیه روزای گذشته مربوط به گاف عجیب بیوک میرزایی بازیگر سینما و تلویزیون در یک برنامه تلویزیونی بود. "سلام تهران" شبکه پنج با اجرای مصطفی امامی روی آنتن رفت و تکرار رفتارهای خارج از عرف و اصطلاحاً زردِ او این سؤال را ایجاد کرد که  واقعاً رسانه ملّی جایِ این کارهای اینستاگرامی و مجازی است؟ 

تغییر چهره سارا بهرامی پس از عمل زیبایی

سارا بهرامی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی در صفحه شخصی اش از چهره جدیدش رونمایی کرد! این خبر واکنش زیادی از علاقه مندان به اخبار سینمایی را به همراه داشت و پربازدیدترین خبر هفته گذشته شد.
 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar