logo
  1. جذاب ترین ها
سینما و چهره ها

چرا کل‌کل بچه و محسن کیایی وایرال شد

منبع
فيلم نيوز
بروزرسانی
چرا کل‌کل بچه و محسن کیایی وایرال شد

فیلم نیوز/ ماجرا از این قرار است که بچه خیال می‌کند محسن کیایی ساندویچ ماکارونی‌اش را خورده و می‌خواهد به زور چندبرابر پول آن را از او پس بگیرد. چالش میان کیایی و بچه بر سر ساندویچ که نزدیک است به دعوا و مرافه بینجامد اتفاق جالبی را رقم زده است.

نکته قابل توجه اینجاست برخلاف سایر عروسک‌ها و شخصیت‌های «مهمونی» که از دیدن مهمان‌ها دست‌وپایشان را گم می‌کنند، بچه اصلا اهمیتی برای سلبریتی‌ها قائل نیست و فرقی برایش نمی‌کند مهمان‌های طهماسب چه کسانی هستند. حتی اسم آنها هم به گوشش نخورده است و به طهماسب اعتراض می‌کند که مهمان‌هایش هرچه داشته و نداشته‌اند با خودشان برده‌اند.

درواقع طهماسب با قرار دادن بچه مقابل بعضی مهمان‌ها قصد دارد تاکید کند سلبریتی‌ها هرچقدر هم که برای بزرگسالان اهمیت داشته باشند، در دنیای بچه‌ها آدمی مثل بقیه‌اند. کودک گل‌فروشی که هیچ غذایی را اندازه ساندویچ ماکارونی دوست ندارد، وقتی حس می‌کند یک نفر ساندویچش را برداشته، دیگر برایش مهم نیست او آدم مهمی است یا نه. او فقط ساندویچش را می‌خواهد و برای به دست آوردنش حاضر است هر کاری بکند.


این ماجرا را به شیوه‌ای دیگر در قسمت سوم هم شاهد بودیم. زمانی که بچه از هومن سیدی پرسید: «تو مهمی؟» و بعد هم که سیدی از او دعوت کرد در فیلمش بازی کند در جواب گفت: «کار دارم، بیکار که نیستم. حوصله مسخره بازی‌ام ندارم.»

یکی از نکات جذاب این ویدئو، رفتار محسن کیایی در مقابل بچه است. وقتی بچه کتش را درمی‌آورد و صدایش را می‌برد بالا، کیایی هم کاملا طبیعی رفتار می‌کند و رفتاری مشابه نشان می‌دهد. در این بین طهماسب هم سعی می‌کند بی‌طرفی‌اش را حفظ کند. همین است که جدال میان این دو نفر واقعی پیش می‌رود.

بخش کوتاه جدال میان بچه و کیایی از پنجشنبه شب مدام دست به دست می‌چرخد و در صفحه‌های مختلف به اشتراک گذاشته می‌شود. مخاطبان هم واکنش‌های جالبی نسبت به این کشمکش نشان داده‌اند. اکثر آنها در بخش نظرات به کاراکتر بچه ابراز علاقه‌ کرده‌اند. بعضی از نوستالژی ساندویچ ماکارونی نوشته‌اند و بعضی دیگر هم از بازی خوب و طبیعی محسن کیایی مقابل بچه تعریف کرده‌اند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره