همشهری آنلاین/  به بهانه آغاز پنجمین روز جشنواره چهل و یکم فیلم فجر و نمایش عمومی «کت چرمی» تازه‌ترین فیلم جواد عزتی، سکانس تماشایی از فیلم تحسین شده «شنای پروانه» با حضور این بازیگر پربازدید شد.
شنای پروانه در سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت ۱۴ جایزه شد که توانست شش جایزه از جمله بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (امیر آقایی) و بهترین بازیگر نقش مکمل زن (طناز طباطبایی)  را از آن خود کند.
این فیلم به کارگردانی محمد کارت داستان زندگی زنی را روایت می‌کند است که به خاطر پخش تصویرش در استخر به دست همسرش مثله می‌شود و حالا برادر شوهرش(جود عزتی) در جستجوی عکاس این تصویر است..
جواد عزتی تاکنون سه بار نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد شده است ولی هنوز موفق به گرفتن این جایزه نشده که شاید امسال این رکورد برای او شکسته شود.در فیلم سینمایی «کت‌چرمی» جواد عزتی، صابر ابر، گلاره عباسی، با هنرمندی پانته‌آ پناهی‌ها، ستاره پسیانی، عباس جمشیدی‌فر، مائده طهماسبی، بهزاد خلج، امین میری، رویا تیموریان و سیامک احصایی از جمله بازیگران هستند.
عزتی در سال‌های گذشته برای فیلم‌های «ماجرای نیمروز»، «ماجرای نیمروز؛ رد خون» و «آتابای» نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شده و امسال با فیلم «کت چرمی» شاید بار دیگر کاندیدا شده و جایزه بگیرد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar