آخرین خبر/ نوروز دو سال قبل بود که سریال بامزه «نوروز رنگی» از شبکه تهران پخش شد. سریالی به کارگردانی علی مسعودی که داستان یک خانواده پرجمعیت در منطقه‌ای فقیرنشین از مشهد را در دهه 60 روایت می‌کرد. سریال پر بود از نمادهای خاطره‌انگیز آن‌سال‌ها. از لباس و گریم، تا اصطلاحات. اما جالب‌ترین بخش ماجرا، دردسرهای یک خانواده حول یک تلویزیون رنگی بود. پدر خانواده که بنایی شریف بود در ازای طلبش موقتاً یک تلویزیون رنگی را از بدهکارش گرفت و همه اهالی محل برای تماشای برنامه‌های رنگی تلویزیون به خانه آن‌ها سرازیر شدند. (برای تماشا کلیک کنید)

اما این سریال 20 قسمتی از اواسطش کمی افت کرد که خیلی‌ها معتقد بودند بابت حضور شخصیت اغراق شده «دایی ویجی» با بازی یوسف تیموری بود. درحالی‌که کلیت داستان سریال حول اتفاقات بامزه اما کمابیش قابل درک و واقعی شکل گرفته بودند، شخصیت دایی ویجی خیلی اگزجره و غیرقابل درک بود. بازی خاص یوسف تیموری هم مزید برعلت شد. اما با این همه سریال کماکان موفق و پرمخاطب ماند و همین باعث شد بارها بازپخش داشته باشد. اگر هم هنوز این سریال بامزه را ندیدید، یا کامل تماشایش نکردید می‌توانید در این تعطیلات، با استفاده از لینک زیر به تماشای سریال بنشینید. مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد. به‌خصوص اگر دهه شصتی یا هفتادی هستید، به ویژه اگر مشهدی هستید چون «نوروز رنگی» با بازی جواد خواجوی، علی مسعودی، رابعه اسکویی و... پر از لحظات شیرین، نوستالژیک و جذاب است.

>>> تماشای سریال «نوروز رنگی»

در ضمن در این تعطیلات با مراجعه به بخش «فیلم و سریال» آخرین خبر می‌توانید با اینترنت همراه بدون وقفه فیلم، سریال، مستند و انیمیشین رایگان ببینید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء خواهد بود) این پیشنهادها را هم از دست ندهید:.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar