ایرنا/ فیلم سینمایی «گیج‌گاه» ساخته عادل تبریزی از ۱۲ مهرماه در سینماهای سراسر کشور اکران می‌شود.
فیلم سینمایی «گیج‌گاه» به نویسندگی ارسلان امیری و عادل تبریزی و کارگردانی عادل تبریزی از ۱۲ مهرماه در سینماهای سراسر کشور اکران می‌شود و حنیف سـروری و میرولی‌اله مدنی تهیه‌کنندگان این فیلم هستند.
در خلاصه داستان «گیج‌گاه» آمده است: «آشنایی زنی بنام مهتاب و مردی بنام حسن خشنود، شبیه قصه هاست، شبیه زندگی، شبیه سینما، شبیه روزگاری که خوش می‌ گذشت...»
«گیج‌گاه» در سی و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر رونمایی شد و در همان ایام مورد استقبال مخاطبان و منتقدان قرار گرفت و در دو بخش بهترین کارگردانی فیلم اول و بهترین تدوین فیلم کاندیدا شد.
این فیلم سینمایی در جشنواره‌های خارجی هم خوش درخشید و در عرصه جهانی موفق به دریافت جایزه از چهلمین دوره فیلم‌های ورزشی میلان ایتالیا، جایزه بهترین فیلمنامه از شانزدهمین دوره چبکساری روسیه شده است و به صورت رسمی برای حضور در چهل‌ و سومین دوره فیلم‌های ورزشی پالرمو ایتالیا، بیستمین جشنواره فرشته تابناک در روسیه، نهمین جشنواره شیملا هندوستان و نهمین جشنواره سینه لا ویستا آرژانتین انتخاب شد.
حامد بهداد، باران کوثری، سروش صحت، بهرنگ علوی، امیرحسین رستمی، نادر سلیمانی، بیژن بنفشه خواه، سیاوش چراغی‌پور، محمد الهی، مریم همتیان، ایمان اسماعیل پور، علی باغفر، حامد شیخی، داودونداده، وحید رحمتی، فرهاد آییش، جمشیدهاشم پور، رضا صفایی پور، حسن رضایی و علی راد در این فیلم نقش آفرینی کردند.

فیلم «گیج‌گاه» با سرمایه‌گذاری شخصی محمد حسینخانی و حنیف سروری و مشارکت بنیاد سینمایی فارابی ساخته و تولید شده است. «گیج‌گاه» توسط موسسه فرهنگی تبلیغاتی «بهمن‌سبز» و به سرگروهی سینما آزادی اکران می‌شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar