نماد آخرین خبر
  1. جذاب ترین ها
  2. برگزیده
دخترونه زنونه

دکوراسیون‌ شیک در خانه‌ های اجاره‌ ای کوچک

منبع
خراسان
بروزرسانی
دکوراسیون‌ شیک در خانه‌ های اجاره‌ ای کوچک

خراسان/ اگر شما هم مستاجرهستيد و خانه‌اي کوچک داريد نگران چيدمان وسايل خود نباشيد. با کمي خلاقيت و به کار بردن ترفندهاي کاربردي مي‌توان چيدماني شيک با حداکثر استفاده از فضا را داشت.

ميزهاي کوچک| ميزهاي کوچک بهترين و کاربردي‌ترين عنصر براي دکوراسيون خانه‌هاي اجاره‌اي است. با کمک اين ميزها به سادگي مي‌توانيد به لوازم و وسايل خود نظم و ترتيب ببخشيد. حتي مي‌توانيد براي اين منظور از ميزهاي کوچک و تاشو کمک بگيريد و در مواقع نياز آن‌ها را برپا کنيد و به لوازم و وسايل خود نظم ببخشيد.
ميزهاي صندوقي جلومبلي| از ميزهاي صندوقي به عنوان ميز جلو مبلي‌تان استفاده کنيد؛ اين ميزها بهترين گزينه براي جا دادن و ذخيره سازي مجلات، روزنامه‌ها يا ظروف پذيرايي است.
سبدهاي حصيري| سبدهاي حصيري بهترين گزينه براي طبقه بندي ونظم دهي به لوازم اتاق خواب شماست. اين سبدهاگزينه مقرون به صرفه‌اي براي نظم‌دهي به لوازم شما محسوب مي‌شود.
کشوي تختخواب| تخت‌هاي کشودار بهترين گزينه براي دکوراسيون خانه‌هاي اجاره‌اي کوچک محسوب مي‌شود. اين تخت‌ها فضاي بسيار مناسبي براي طبقه بندي و نظم دهي پوشاک يا ساير لوازم مثل لوازم تحرير بچه‌ها، کتاب‌ها و... براي‌تان به وجود مي‌آورد.

ميزهاي پاتختي| ميزهاي پاتختي يکي از مهم ترين لوازم هر اتاق خوابي محسوب مي‌شود که مي‌تواند به لوازم و وسايل شما نظم و ترتيب ببخشد پس به دليل کوچک بودن خانه‌هاي اجاره‌اي خود اين عنصر مهم و کاربرد ي را از دکوراسيون خانه اجاره‌اي خود حذف نکنيد.
ميز کنسول‌ها| ميز کنسول‌ها عنصر کاربردي بسيار مناسبي براي طبقه بندي و نظم دهي دکوراسيون خانه اجاره‌اي شما محسوب مي‌شود و مي‌توانيد آن را به يک قفسه يا جا کتابي در اتاق نشيمن‌تان تبديل کنيد و حتي از آن براي جداسازي دو فضاي نشيمن و غذا خوري‌تان استفاده کنيد.
کمد و دراور| هيچ فردي از تاثير کمد و دراور در دکوراسيون غافل نيست. کمد و دراورها را مي‌توانيد در تمام بخش‌هاي دکوراسيون داخلي‌تان قرار دهيد و لوازم و وسايل مختلف خود را با کمک آن‌ها نظم ببخشيد.
نويسنده : مارال مرادي | روزنامه نگار
 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره