نماد آخرین خبر
  1. جذاب ترین ها
دخترونه زنونه

پسر مورد علاقه‌ام، مدام من را می‌پیچاند

منبع
خراسان
بروزرسانی
پسر مورد علاقه‌ام، مدام من را می‌پیچاند

خراسان/ به پسری علاقه‌مند شدم که اطلاعات بسیار کمی از او و خانواده‌اش دارم. در این 8 ماهی که با هم هستیم، ماجراهای مبهم زیادی درباره‌اش به وجود آمده است. نه تنها آمار درست و حسابی از خودش نمی‌دهد که برای جواب دادن به این ابهام ها، مدام من را می‌پیچاند. دوستش دارم و نمی دانم چه کنم؟ در ضمن، متوجه شده که خانواده پولداری دارم و بیشتر عاشقم شده.
   شما را به خاطر ثروت‌تان می‌خواهد؟
درباره موضوعاتی از قبیل شروع یک فعالیت اقتصادی، برنامه‌ریزی برای یک مسافرت یا هر اتفاق دیگری، شاید بتوان تغییر عقیده و مصمم شدن یا منصرف شدن از تصمیم را بعد از دستیابی به اطلاعات جدید به راحتی توجیه کرد ولی در  بحث ازدواج به لحاظ این که موضوع مهمی است، طبیعتا باید برای تصمیم‌گیری، مولفه‌ها و معیارهای زیادی تبیین و ارزیابی شوند. بنابراین اگر این فرد قبل از اطلاع از وضعیت مالی خانواده‌تان، شما را فرد مناسبی برای ازدواج نمی‌دانسته، قطعا تمکن مالی نمی‌تواند شما را به یک گزینه مناسب تبدیل کند و انتخابی که با توجه به یک عامل صورت بگیرد به محض کم رنگ شدن یا از بین رفتن آن عامل می‌تواند به پشیمانی منجر شود. مثلا فردی که فقط برای زیبایی ظاهری با یک نفر ازدواج می کند اگر به هر دلیلی این جذابیت ظاهری از بین برود ممکن است به راحتی از ادامه زندگی منصرف شود.

    حتما از یک مشاور کمک بگیرید
با توجه به توضیحات مطرح شده به قدر کافی اطلاعات مهمی وجود دارد که برای یک تصمیم‌گیری عقلانی به شما کمک کند. در عین حال اگر اصرار بر ادامه دارید، حتما  از مشاور کمک بگیرید. ادامه دادن این ارتباط به خصوص اگر والدین‌تان از آن مطلع نباشند، آسیب‌های زیادی در پی خواهد داشت.

دکتر حسین محرابی | روان شناس

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره