آخرین خبر/ در هیچ کاری شانس ندارید و نمی‌دانید فایده این‌همه بدشانسی چیست؟ خب اگر این‌طور باشد با بیشتر جمعیت کره‌زمین در وضع مشابهی هستید چون همه معقتدند بدشانس هستند. اما واقعا بدبیاری این‌قدر بد است؟ فقط خوش‌شانسی نقش مثبتی در زندگی ما دارد یا بدشانسی هم اتفاق‌های خوب رقم زده؟ اگر می‌خواهید به‌ جواب این سئوالات برسید و با خانواده یک فیلم خوب تماشا کنید، پیشنهاد ما به شما انیمیشن «شانس» است، محصولی مشترک از اپل و پارامونت. با ما باشید برای معرفی اختصاصی این فیلم جالب که کوچک‌ترها را سرگرم و بزرگ‌ترها را به فکر وادار می‌کند.

بدشانس‌ترین دختر کره زمین

سم گرینفیلد دختر بدشانسی است که سال‌ها در یتیم‌خانه زندگی کرده و هیچ خانواده‌ای سرپرستی‌اش را به عهده نگرفته. سم 18 ساله شده و باید مستقل زندگی کند اما بدشانسی دست از سرش برنمی‌دارد. در این بین یکی از دخترهای یتیم‌خانه شانس فرزندخواندگی دارد و از سم می‌خواهد برایش یک سکه شانس پیدا کند تا بتواند عضوی از یک خانواده باشد. سم تصادفاً یک سکه شانس پیدا می‌کند اما چون بدشانس است آن‌ را از دست می‌دهد و به‌ دنبالش وارد یک سرزمین جادویی می‌شود. جایی که یک دستگاه مخلوط‌کن بزرگ کار تقسیم خوش‌شانسی و بدشانسی را به‌ عهده دارد. سم به‌ دنبال شانس خوب در این سرزمین است اما پی به‌ حقایق مهمی درباره زندگی می‌برد. این خلاصه بخشی از داستان فیلم فانتزی و پرماجرایی  بود که سوپراستارهای هالیوودی صداپیشه‌هایش هستند و ما پیشنهاد می‌کنیم آن‌ را با دوبله اختصاصی از این لینک ببینید. (تماشای رایگان با دوبله فارسی)

چرا ببینیم؟

پویانمایی‌ها در سال‌های اخیر و به‌دنبال موفقیت شگفت‌انگیز آثاری مثل «درون و بیرون»، سراغ ارائه داستانی جذاب از مفاهیم عمیق زندگی رفته‌اند تا هم بچه‌ها را سرگرم کنند، هم بزرگ‌ترها را جذب کنند. فیلم «شانس» هم یکی از همین آثار است که موقعیت‌های کمدی جالبی از تقابل خوش‌شانسی و بدشانسی ارائه می‌کند. چند شخصیت بامزه و اثرگذار غیر از قهرمان فیلم دارد که مخاطب را همراه می‌کنند. داستانش برای همه اعضای خانواده قابل درک و جذاب است. برخلاف همه فیلم‌ها که ابتدای داستان شاید حوصله‌سربر باشد، از همان نیم ساعت اول مخاطب را همراه می‌کند. به‌خصوص ایده سکانس درخشان تعقیب و گریز سم بدشانس و گربه سیاه خوش‌شانس در خیابان‌ها خیلی خوب درآمده است. راستی می‌توانید همزمان با پخش جهانی نسخه دوبله فارسی فیلم را تماشا کنید.  

>>> تماشای رایگان با دوبله فارسی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.

برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید: .

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar