آخرین خبر/ از سال 2015 که فصل اول «ماجراجویی در پاریس: افسانه دختر کفشدوزکی و گربه سیاه» پخش شد این مجموعه جذاب که در ایران بین بچه‌‌ها به «دختر کفشدوزکی» معروف است به یکی از محبوب‌‌ترین انیمیشن‌‌ها تبدیل شد. مجموعه‌‌ای که داستان تلاش یک دختر و پسر نوجوان اهل پاریس است که می‌‌خواهند شهر را از چنگ یک موجود خبیث و نقشه‌‌هایش نجات دهند. در هر قسمت این دو نوجوان تبدیل به دو ابرقهرمان می‌‌شوند تا مقابل اتفاقات بد بایستند.

این مجموعه در تمام دنیا از محبوبیت برخوردار است اما در کشور ما شهرت ویژه‌‌ای کسب کرده، طوری‌‌که تبدیل به بخش ثابت تِم تولد و... هم شده است. اخیراً فصل پنجم این مجموعه پخش شده که در کوتاه‌‌ترین فرصت با دوبله اختصاصی در اختیار مخاطب قرار گرفته است. هرچند بد نیست خانواده‌‌ها تلاش کنند به فرزندشان کمک کنند در مقابل چنین محصولاتی یک مخاطب منفعل نباشد و به او توضیح بدهند که چنین مجموعه‌‌هایی الزاماً قرار نیست تماماً با فرهنگ ما همخوانی داشته باشد و باید مفاهیم خوبش مثل تلاش و همکاری را یاد بگیریم و چیزهایی که برای ما جذاب یا آموزنده نیست را فراموش کنیم. به‌‌هرحال با توجه به نبود برنامه‌‌های جذاب داخلی و شهرت زیاد چنین محصولاتی، امکان منع کودکان وجود ندارد پس بهتر است بچه‌‌ها نسخه ممیزی شده را با دوبله و اصلاحات ببینند و خانواده هم به کودک برای تشخیص موارد خوب از بد آن کمک کند.    

>>> تماشای سریال با دوبله اختصاصی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.
برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:.

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar