آخرین خبر/ در روزهای تلخ تنهایی، در روزهایی که دردسرهای زندگی از هرطرف حمله می‌‌کنند و هر کسی به‌‌دنبال یک سرپناه محکم به نام عشق است، هیچ چیزی تلخ‌‌تر و معماگونه‌‌تر از ملاقات به عشق قدیمی نخواهد بود. حسی پیچیده که گذر زمان آن‌‌را تازه می‌‌کند و می‌‌تواند به‌‌اندازه سال‌‌ها تنهایی تلخ باشد و به‌‌اندازه آینده پر از معما. مثل داستان فیلم «یک صبح خوب» از سینمای فرانسه که با دوبله اختصاصی از این لینک می‌‌توانید تماشایش کنید. (تماشای فیلم با دوبله اختصاصی)

داستانش از چه قراره؟

زن جوانی به‌‌نام ساندرا که دختر یک استاد فلسفه دانشگاه پاریس است سال‌‌ها به‌‌تنهایی زندگی می‌‌کند. پدرش دچار زوال عقل شده، مادرش ازدواج کرده و همسرش فوت کرده است. او با دخترش روزهای سختی را سپری می‌‌کند و وقتی بیماری پدرش سهمگین‌‌تر می‌‌شود زندگی برای او غیرقابل تحمل می‌‌شود تا این‌‌که به‌‌طور تصادفی با مرد جوانی که سال‌‌ها قبل دلداده هم بودند ملاقات می‌‌کند و آتش عشق قدیمی‌‌شان شعله‌‌ور می‌‌شود. اما آن‌‌ها برای رسیدن بهم چالش‌‌های جدی پیش‌‌رو دارند. (تماشای فیلم با دوبله اختصاصی)

چرا ببینیم؟

فیلم مثل بیشتر آثار فرانسوی ریتم آرامی دارد، به‌‌جای دیالوگ‌‌های صریح، با زبان تصویر، موسیقی متن جادویی، بازی‌‌های درون‌‌گرا و فیلمبرداری، درونیات شخصیت‌‌ها را بروز می‌‌دهد. داستانش در روندی آرام، عاشقانه و انسانی جلو می‌‌رود و ما را با سئوال‌‌های مهمی پیرامون وظیفه، معنای زندگی، عشق و تعهد مواجه می‌‌کند. بازی‌‌های فیلم چشم‌‌نواز است و دوست‌‌داشتنی. اما با یک عاشقانه صریح به سبک هالیوود مواجه نیستید و باید از بین اجزای فیلم دنبال مفاهیم مورد نظر باشید. پس اگر حوصله یک عاشقانه هنری را دارید این فیلم جذاب را با دوبله اختصاصی تماشا کنید.

>>> تماشای فیلم با دوبله اختصاصی

اشتراک بخرید، پلی استیشین جایزه ببرید!
تماشای تمام آثار بخش «فیلم و سریال» آخرین خبر برای کاربران نت همراه رایگان بوده و نیازی به خرید اشتراک ندارید،؛ اما حجم مصرفی شما تمام بهاء خواهد بود. اما با خرید یک اشتراک چند امتیاز شامل شما می‌‌‌شود:

1- در قرعه‌‌‌کشی پلی استیشن و جوایز دیگر که 13 فروردین برگزار می‌‌‌شود شرکت خواهید کرد.
2- از تخفیفات ویژه اشتراک بهره مند می‌‌‌شوید.
3- حجم مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.
4- چند نفر همزمان و با چند دستگاه مختلف اعم از گوشی، تلویزیون هوشمند، تبلت و لپ‌‌‌تاپ می‌‌‌توانید با اینترنت نیم بهاء از یک اشتراک فیلم ببینید.
5- به آرشیوی از به‌‌‌روزترین فیلم و سریال‌‌‌ها با دوبله‌‌‌های اختصاصی برای کودکان، نوجوانان، بزرگسالان و... با سلیقه‌‌‌های مختلف دسترسی خواهید داشت. مانند:

 

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar