مشرق/ این اقدامات، تحت لوای آموزش و عادی‌سازی «هویت‌های جدید جنسی» با پشتیبانی و حمایت کامل دولت آمریکا و دولت‌های ایالتی همسو با دمکرات‌ها در حال انجام است.


 از زمان روی کار آمدن دولت دمکرات جو بایدن و شعارها و مواضع افراطی دولت او در حوزه‌ی اجتماعی و فرهنگی، از جمله ترویج و تبلیغ انحرافات جنسی در قالب حقوق دگرباشان جنسی(LGBT) و تبعات دیگر این انحرافات از قبیل سقط جنین گسترده و سازمان‌یافته و برخوردار از بودجه فدرال، مبلغان انحرافات جنسی گویی در این کشور افسار گسیخته‌اند.

در ماه‌های اخیر، ویدئوها و تصاویر بسیار زیادی از تجمعات LGBT در آمریکا منتشر شده که منحرفین جنسی و همجنسبازان، در روز روشن، در خیابان، در حضور کودکان خردسال، دست به انجام نمایش‌های شنیع می زنند و جالب این‌جاست که از دولت و مجریان قانون که در ظاهر حامی «حقوق بشر» و حقوق کودکان هستند، هیچ خبری نیست.

اما عمق فاجعه آن‌جاست که طبق قرائنف دولت کنونی ایالات متحده، ترویج انحرافات جنسی و جنسیتی را، در قالب عباراتی چون «هویت جنسی سیال»، به عنوان یکی از سرفصل‌های اصلی کاری خود در حوزه‌ی آموزش، دانشگاه‌ها، مدارس و حتی «مهد کودک» ها تعریف کرده است.

حضور مردان منحرف با پوشش و آرایش زنانه، و بعضا در برهنگی کامل، در مدارس ابتدایی و حتی مهدکودک‌های دولتی آمریکا در ویدئوها و تصاویر بسیاری به ثبت رسیده است و این اقدامات، تحت لوای آموزش و عادی‌سازی «هویت‌های جدید جنسی» با پشتیبانی و حمایت کامل دولت آمریکا و دولت‌های ایالتی همسو با دمکرات‌ها در حال انجام است.

در فیلم، زیر می بینیم که در یک مدرسه‌ی ابتدایی، دانش‌آموزان عمدتا خردسال با پرچم‌ها و نمادهای LGBT یا به اصطلاح «دگرباشان» جنسی در راهروی مدرسه «رژه افتخار» می روند.


  
در فیلم زیر هم می بینیم که کودک آمریکایی جلوی وب‌کم می گوید که مادر گمراه و خبیثش او را وادار می کند که عضو گروه‌های «دگرباش جنسی» مدرسه باشد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar