کارناوال/ با ما همراه شوید و به تماشای ویدیویی از دیدنی های پرو بنشینید. در این ویدیو می‌توانید نگاهی به طبیعت پرو داشته باشید و از چشم‌اندازهای تماشایی آن لذت ببرید. همچنین در کنار تماشای ویدیو، با خواندن ادامه مطلب می‌توانید تعدادی از شاخص‌ترین جاذبه های پرو را نیز بشناسید. پس با ما همراه شوید.

دریاچه هومانتِی | Humantay Lake: این دریاچه در شهر تاریخی کوسکو (Cusco‎) واقع شده است. تنها راه برای بازدید از این دریاچه، کوهنوردی به سمت مناطق بالاست چرا که این هومانتی در ارتفاع 4200 متریِ کوه های آند قرار دارد.

ماچو پیچو | Machu Picchu: منطقه تاریخی و باشکوه ماچو پیچو یا ماچو پیکچو، در حقیقت شهری‌ست باستانی که از تمدن اینکاها در پرو به جا مانده است. این منطقه در گذشته در ارتفاعات امپراتوری اینکاها قرار داشت و قدمت آن به حدود 1420 سال پیش می‌رسد. در حال حاضر این جاذبه، از اهمیت بسیار بالایی برای گردشگری پرو برخوردار است و سالانه افراد متعددی از آن بازدید می‌کنند. همچنین باید بدانید منطقه ماچوپیچو از سال 1983، در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد.

کوه‌های رنگین کمانی ونیکانکا | Vinicunca: ونیکانکا که در میان گردشگران به کوه هفت رنگ نیز مشهور است، خاکی رنگارنگ دارد و گویی روی آن را با قلم‎مویی نقاشی کرده‌اند. این کوه در ارتفاع 5200 متری از سطح دریا قرار گرفته است. گردشگرانی که می‌خواهند به سوی آن بروند، باید خود را به شهر تاریخی کوسکو (Cusco) در جنوب شرق پرو برسانند و از آنجا مسافتی 5 کیلومتری را طی کنند تا در نهایت به این کوه زیبا و تماشایی برسند.

حوضچه‌های نمک شهر ماراس | Maras: این حوضچه‌های نمک، تاریخچه‌ای طولانی دارند و قدمت‌شان به دوره امپراتوری اینکا می‌رسد؛ یعنی در حدود پانصد سال پیش. جالب آن که این روزها، این حوضچه‌های نمک بیشتر جنبه توریستی دارند و هرساله، گردشگران بسیاری را به سوی شهر مقدس ماراس می‌کشانند.