باشگاه خبرنگاران/ ويدئويي که به تازگي منتشر شده است لحظه نجات يک مسافر در يکي از ايستگاه‌هاي قطار هند را به تصوير مي‌کشد. اين مسافر قصد سوار شدن به قطار در حال حرکت را داشت که ناگهان ميان شکاف سکو و قطار سقوط کرد. بلافاصله مامور قطار که در نزديکي اين صحنه حضور داشت وارد عمل شد و با واکنشي سريع اين مسافر را از داخل شکاف بيرون کشيد.
ويدئوي منتشر شده چگونگي وقوع حادثه و واکنش استثنايي اين مامور قطار را نشان مي‌دهد. در ابتداي اين ويدئو قطار در حالي که ايستگاه را ترک مي‌کند ديده مي‌شود. لحظاتي بعد يکي از مسافران در امتداد قطار دويده و تلاش مي‌کند تا سوار آن شود. اما ناگهان اين مرد به داخل شکاف سقوط کرده و جانش در معرض خطر قرار مي‌گيرد. بلافاصله مامور قطار با ديدن اين صحنه وارد عمل شده و جان اين مسافر را نجات مي‌دهد.
اين ويدئو پس از انتشار در صفحه توئيتر وزارت راه آهن مورد استقبال کاربران قرار گرفت. اين ويدئو از زمان انتشار تاکنون بيش از ۱۴ هزار بيننده داشته است. بسياري از کاربران واکنش به موقع اين مامور وظيفه شناس را مورد تمجيد قرار دادند. يکي از کاربران در کامنتي نوشت: «آفرين بر اين مامور شجاع که جان مسافر را نجات داد.» کاربر ديگر نوشت: «اين مسافر با مرگ فاصله‌اي نداشت، عجله هميشه خطرناک است. تشکر از اين مامور وظيفه شناس.»

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar