باشگاه خبرنگاران/ شايد يکي از معضلات عديده‌اي که ايرانيان ساکن کشورهاي خارجي با آن روبه‌رو هستند، دسترسي سخت آن‌ها به غذاهاي ايراني و وطني است، به خصوص برخي غذاهاي خاص مثل کله‌پاچه که شايد خيلي‌ها حسرت چشيدن دوباره آن را در خاوري دور داشته باشند. در همين راستا، يکي از هموطنان خارج‌نشين در يکي از شب‌هاي ماه مبارک رمضان براي نذر افطار اقدام به پخت کله‌پاچه کرده و آن را به مرکز اسلامي آورده و بين ايراني‌ها پخش کرده است.
 
اين غذاي لذيذ ايراني به گفته هموطنان با استقبال برخي شهروندهاي خارجي حاضر در مراسم نيز همراه شد که در ادامه ويدئويي از مراحل توزيع و پخش آن را در مرکز اسلامي آمريکا مشاهده مي‌کنيد

شايد يکي از معضلات عديده‌اي که ايرانيان ساکن کشورهاي خارجي با آن روبه‌رو هستند، دسترسي سخت آن‌ها به غذاهاي ايراني و وطني است، به خصوص برخي غذاهاي خاص مثل کله‌پاچه که شايد خيلي‌ها حسرت چشيدن دوباره آن را در خاوري دور داشته باشند. در همين راستا، يکي از هموطنان خارج‌نشين در يکي از شب‌هاي ماه مبارک رمضان براي نذر افطار اقدام به پخت کله‌پاچه کرده و آن را به مرکز اسلامي آورده و بين ايراني‌ها پخش کرده است.
 
اين غذاي لذيذ ايراني به گفته هموطنان با استقبال برخي شهروندهاي خارجي حاضر در مراسم نيز همراه شد که در ادامه ويدئويي از مراحل توزيع و پخش آن را در مرکز اسلامي آمريکا مشاهده مي‌کنيد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar