آخرین خبر/ دنیای انیمه‌ها با فانتزی و تخیل گره خورده، فانتزی‌هایی که مرزی در ایجاد جهان‌های تازه ندارند. در این سال‌ها انیمه «ظهور قهرمان سپر» یکی از انیمه‌هایی است که به‌خاطر داشتن فانتزی جذاب، لحن کمدی و ماجراجویی‌های دل‌نشین شخصیت‌های اصلی، محبوبیت زیادی کسب کرده و چون خبری از خشونت و محتوای نامناسب در آن نیست تماشایش برای همه سنین می‌تواند جذاب باشد.

داستانش از چه قراره؟

داستان درباره یک نوجوان به اسم نائوفومی ایواتانی است که وقتی درحال زیرورو کردن کتاب‌های یک کتابخانه است ناگهان با کتابی عجیب و باستانی مواجه می‌شود. (برای تماشا کلیک کنید) هنگام خواندن کتاب به دنیای آن احضار می‌شود و می‌فهمد در دنیایی جادویی موج‌هایی اهریمنی در حال نابودی جهان هستند و مردمان آن دنیا با اجرای یک مراسم باستانی 4 قهرمان را برای حفاظت از دنیای‌شان احضار کرده‌اند. قهرمان نیزه، قهرمان شمشیر و قهرمان کمان. در نهایت نائوفومی هم قهرمان سپر خواهد بود تا مرحله به مرحله از آن دنیا برابر نیروهای اهریمنی مراقبت کند. جالب این‌جاست که این 4 قهرمان از چهار دنیای متفاوت هستند و توانایی‌های متنوعی هم دارند. هر قهرمان یک نیروی جادویی برای تشخیص وضعیتش دارد که گوشه چشمش ظاهر می‌شود و در کنار آن باید به سفری ماجراجویانه برود تا بتواند قبل از نبرد اصلی سلاحش را ارتقاء دهد. جنگجویان آن دنیا هرکدام می‌خواهند زیر نظر قهرمان نیزه، شمشیر و کمان باشند و هیچ‌کس همراهی با قهرمان سپر را قبول نمی‌کند تا این‌که یک دختر جوان همراه او می‌شود تا از اسلحه‌خانه لوازم مربوط به جنگ و ماجراجویی‌ها را بگیرند و این آغاز تلاش قهرمان سپر برای نجات دنیاست. پسر جوانی که تا روز قبل سرگرم مطالعه بود. این انیمه جذاب که با دوبله اختصاصی از لینک زیر قابل دسترسی است برخلاف بیشتر انیمه‌ها ممیزی بسیار کمی دارد و برای همین تماشای نسخه دوبله شده آن دلچسب و جذاب است.

>>> تماشای انیمه با دوبله اختصاصی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.

برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:

.

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar