آخرین خبر/ هر زمان پای دنیای انیمه‌ها به محفلی باز شود، خواسته یا ناخواسته نام «کیمیاگر تمام فلزی: برادری» بر زبان‌ها جاری خواهد شد. انیمه‌ای که در معتبرترین سایت رسمی انیمه، «MyAnimeList» با بیش از 3 میلیون رای، سال‌های زیادی است که رتبه برترین را از آن خود کرده است.

«کیمیاگر تمام فلزی» قصه‌ای شگفت‌انگیز و قابل تقدیر از رابطه مقدس برادر بودن است. ماجرا از جایی آغاز می‌شود که ادوارد و آلفونسو الریک تصمیم می‌گیرند با استفاده از هنر جادو و کیمیاگری، مادر فوت شده خودشان را به دنیای زندگان بازگردانند؛ اما پروژه دخالت در سرنوشت مرگ و زندگی یک انسان با شکست و تبعات وحشتناکی مواجه می‌شود. آلفونسو، برادر کوچک‌تر بدن خود را از دست می‌دهد، ادروارد الریک برای از بین نرفتن روح برادر کوچک‌تر، یک دست و یک پایش را قربانی می‌کند و به واسطه آن، روح آلفونسو را در یک زره غول پیکر آهنی مهر کرده و متصل به دنیا نگه می‌دارد. داستان شورانگیز برادران الریک از همین نقطه شروع می‌شود؛ ماجرایی آمیخته از عشق، برای بازگرداندن برادری که بدنش را از دست داده است.  اگر از آن دسته افرادی هستید که توقع تماشای یک اثر نسبتا کامل و کم نقص را دارند، برای دیدن کیمیاگر تمام فلزی همین حالا روی این لینک کلیک کنید. (لینک تماشای سریال)

چرا ببینیم؟

کیمیاگر تمام فلزی علاوه بر دارا بودن یک سیر داستانی ماجراجویانه که به پایانی درست و رضایت بخش ختم می‌شود، از اکشن و سکانس‌های مبارزاتی خوبی نیز برخوردار است. در کنار لحظات تراژدی و غم‌انگیزی که در این سریال 64 قسمتی تجربه می‌کنیم، با شخصیت‌های منفی متعددی مواجه هستیم که از قدرت بسیاری برخوردارند. بنابراین مشابه دیگر داستان‌های ابرقهرمانی، همیشه نمی‌توانیم از پیروزی ادوارد الریک خیالمان تخت باشد. با این که ایده بازگرداندن آدم‌های مرده در قصه‌های متعددی تکرار شده است، باز هم این موضوع چیزی نیست که خسته‌کننده و کلیشه‌ای شده باشد. هر بار می‌شود با نقشه‌ای جدید، شوق هیجان دیدن و کشف ارتباط با دنیای ناشناخته و مرموز ارواح را در دل مخاطب شعله‌ور ساخت. اگر شما هم گاهی دلتنگ عزیز از دست رفته خود می‌شوید و آرزوی بازگرداندن او را دارید، اگر دلتان می‌خواهد برای به حقیقت تبدیل کردن این آرزو باید چه بهایی را پرداخت، لذت تماشای قصه کیمیاگر تمام فلزی و برادران الریک را از دست ندهید. پس از تماشای انیمه سریالی کیمیاگر تمام فلزی، دیدن فیلم سینمایی و لایو اکشن این انیمه زیبا را هم از دست ندهید که در ادامه لینک آن را هم گذاشته‌ایم.

>>> تماشای سریال «کیمیاگر تمام فلزی: برادری» با دوبله اختصاصی

>>> تماشای فیلم سینمایی «کیمیاگر تمام فلزی» با دوبله اختصاصی

الهام حبشی 

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.
برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:


 
.

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar