آخرین خبر/ سریال‌های آسیای شرقی در کشور ما از قدیم محبوب بوده‌اند. از میتی‌کومون مامور مخصوص حاکم بزرگ بگیرید تا جناب جومونگ و عیال محترم‌شان بانو سوسانو. حالا چشم‌بادامی‌ها یک سریال تازه و جذاب رو کرده‌اند که مثل میتی‌کومون مامور مخصوص حاکم است و مثل جومونگ باهوش. سریال «بازرس مخفی سلطنتی و جویی» داستان یک جوان باهوش اما تنبل است که یکهو می‌شود بازرس مخفی سلطنتی. حالا این آدم بامزه و تنبل باید از هوشش استفاده کند تا بتواند کارهای بزرگ انجام دهد. (برای تماشا کلیک کنید)

لابد شنیده‌اید که بیل گیتس گفته کارهای سخت را به آدم‌های تنبل بسپارید چون روش‌های خلاقانه برای انجامش پیدا می‌کنند. خب ماجرای این بازرس تنبل هم همین است. این سریال که یک کمدی، درام باحال و محصول 2021 است را می‌توانید بدون نیاز به خرید اشتراک با اینترنت تلفن همراه تماشا کنید.

>>> لینک تماشای رایگان سریال بازرس مخفی سلطنتی و جویی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.       
برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید: .

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar