برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

بدری: پل معلق سرعین حضور گردشگران را دوچندان می‌کند

منبع
مهر
بروزرسانی
بدری: پل معلق سرعین حضور گردشگران را دوچندان می‌کند

مهر/ نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: تکمیل پل معلق سرعین و سازه های هیجانی این مجموعه گردشگری به افزایش ورود و ماندگاری گردشگران سرعین کمک خواهد کرد.

صدیف بدری، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی صبح جمعه به همراه فرماندار سرعین و سایر فعالان حوزه گردشگری در بازدید از پل معلق سرعین اظهار کرد: این پروژه از پروژه‌های مهم و اولویت‌دار سرعین در جذب و ماندگاری گردشگران و مسافران است که تا آغاز فصل گردشگری امسال آماده بهره‌برداری خواهد شد.

وی به آغاز عملیات اجرایی زیرساخت‌های این پروژه به ویژه آب، برق، گاز و مخابرات اشاره کرد و گفت: قرار است این زیرساخت‌ها نیز سرعت اجرایی بیشتری گرفته و با بهبود شرایط جوی انتظار می‌رود راه دسترسی مناسب و مسیر ترددی ایمن از هر ۲ طرف برای این طرح گردشگری فراهم شده تا شاهد روان‌سازی تردد در این مسیر گردشگری باشیم.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سرمایه‌گذار این پروژه از افراد با سابقه در اجرای پل‌های معلق در سطح ملی است و قطعا با تدبیری مناسب نسبت به احداث پارکینگ در این پروژه اقدام خواهد کرد تا گردشگران و مسافران در بازدید از پل معلق سرعین با مشکلی مواجه نشوند.

بدری افزود: فازهای بعدی پل معلق سرعین مربوط به احداث اقامتگاه‌های بومی و محلی به ویژه صخره‌ای و همچنین شهر بازی و سایر مجموعه‌های تفریحی، توریستی، اقامتی و پذیرایی است که انتظار می‌رود در سال‌های آینده این فازها نیز عملیاتی و اجرایی شده و امکان بهره‌برداری آن با حضور گردشگران فراهم آید.

وی خاطرنشان کرد: در کنار رعایت اصول پدافند غیرعامل در فرآیند اجرای این پروژه، فرماندار تلاشگر سرعین قول مساعد داده تا راه دسترسی به این مجموعه گردشگری را از روستای اوجور و ورگه‌سران به بهترین شکل فراهم کند تا امکان خدمات‌رسانی اضطراری نیز در مواقع بحرانی در این مجموعه گردشگری فراهم شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: با بهره‌برداری این طرح گردشگری تا آخر خردادماه پیش‌بینی می‌شود از آغاز فصل تابستان در این مجموعه حضور گردشگران داخلی و خارجی را شاهد باشیم تا بتوانند از پل سه طبقه‌ای شیشه‌ای منحصربه فرد در ورگه‌سران سرعین بهره‌مند شده و از زیبایی‌های این منطقه جذاب نیز لذت ببرند.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today