ایرنا/ فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از شناسایی و دستگیری اعضا شرکت غیرمجاز و کلاهبردار اقتصادی در شهر برازجان مرکز این شهرستان خبر داد.

سرهنگ فرهاد آراوند، فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان یکشنبه در این رابطه اظهار کرد: با اشراف اطلاعاتی ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی دشتستان مشخص شد که تعدادی افراد سودجو و کلاهبردار با راه اندازی یک شرکت و فعالیت غیرقانونی و تبلیغات سوء و غیر واقعی در فضای مجازی با وعده دستیابی سریع به ثروت و آموزش روش‌های استخراج ثروت اقدام به جذب و فریب جوانان کرده‌اند.
وی بیان کرد: پس از تکمیل تحقیقات و هماهنگی با مقام قضایی، مأموران پلیس آگاهی دفتر این شرکت غیر قانونی و کلاهبردار را پلمپ و ۲ نفر اعضای این شرکت دستگیر شدند.
آراوند ادامه داد: متهمان در بازجویی‌ها و تحقیقات به عمل آمده اعتراف کردند که پس از جذب جوانان فریب خورده و گرفتن رمز دوم حساب‌های بانکی آنان اقدام به انجام عملیات‌های بانکی و کلاهبرداری از طریق حساب‌های بانکی می‌کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان اظهار کرد: متهمان پس از تکمیل تحقیقات قضایی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22