ایرنا/ رئیس پلیس راه ایلام گفت: ساعتی پیش تصادفی بین یک دستگاه سواری پژو با کامیون اسکانیا در جاده ایلام به بخش کارزان شهرستان سیروان روی داد که ۲ قربانی بر جا گذاشت.

سرهنگ رضا همتی‌زاده، رئیس پلیس راه ایلام روز شنبه اظهار داشت: یک دستگاه سواری پژو در جاده ایلام به بخش کارزان شهرستان سیروان با کامیون اسکانیا برخورد می‌کند که منجر به کشته شدن ۲ نفر و زخمی شدن ۲ نفر دیگر شده است.
وی افزود: تمامی زخمی‌ها و کشته‌های این سانحه دلخراش مربوط به سواری پژو بوده‌اند و یکی از کشته‌شدگان خردسال است..
رئیس پلیس راه ایلام علت این سانحه را تجاوز به چپ سواری پژو عنوان کرد.
سرهنگ همتی‌زاده با اشاره به وجود طبیعت کوهستانی و پیچ‌های تند در مسیر ایلام به بخش کارزان به رانندگان توصیه کرد: ضمن رعایت قوانین و مقررات رانندگی از سبقت‌های غیرمجاز پرهیز و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.
مسیر ایلام به شهرستان سیروان بویژه در محدوده تونل آزادی دارای پیچ‌های تند و متعددی است که با وجود تلاش‌های صورت گرفته برای تعریض و کم کردن نقاط حادثه‌خیز همچنان از مناطق پر سانحه از نظر حوادث رانندگی استان ایلام به شمار می‌رود.
قرار است در این محدوده یک تونل دیگر نیز احداث شود که در صورت احداث ایمنی این جاده ارتباطی را ارتقا خواهد داد که سرعت بخشی در اجرا آن ضروری به نظر می رسد.
جاده ایلام به بخش کارزان مسیر اصلی ایلام به استان کرمانشاه محسوب می شود و از پرترددترین مسیرهای ارتباطی استان ایلام است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today