ايرنا/ رئيس پليس راه ايلام گفت: ساعتي پيش تصادفي بين يک دستگاه سواري پژو با کاميون اسکانيا در جاده ايلام به بخش کارزان شهرستان سيروان روي داد که ۲ قرباني بر جا گذاشت.

سرهنگ رضا همتي‌زاده، رئيس پليس راه ايلام روز شنبه اظهار داشت: يک دستگاه سواري پژو در جاده ايلام به بخش کارزان شهرستان سيروان با کاميون اسکانيا برخورد مي‌کند که منجر به کشته شدن ۲ نفر و زخمي شدن ۲ نفر ديگر شده است.
وي افزود: تمامي زخمي‌ها و کشته‌هاي اين سانحه دلخراش مربوط به سواري پژو بوده‌اند و يکي از کشته‌شدگان خردسال است..
رئيس پليس راه ايلام علت اين سانحه را تجاوز به چپ سواري پژو عنوان کرد.
سرهنگ همتي‌زاده با اشاره به وجود طبيعت کوهستاني و پيچ‌هاي تند در مسير ايلام به بخش کارزان به رانندگان توصيه کرد: ضمن رعايت قوانين و مقررات رانندگي از سبقت‌هاي غيرمجاز پرهيز و با سرعت مطمئنه رانندگي کنند.
مسير ايلام به شهرستان سيروان بويژه در محدوده تونل آزادي داراي پيچ‌هاي تند و متعددي است که با وجود تلاش‌هاي صورت گرفته براي تعريض و کم کردن نقاط حادثه‌خيز همچنان از مناطق پر سانحه از نظر حوادث رانندگي استان ايلام به شمار مي‌رود.
قرار است در اين محدوده يک تونل ديگر نيز احداث شود که در صورت احداث ايمني اين جاده ارتباطي را ارتقا خواهد داد که سرعت بخشي در اجرا آن ضروري به نظر مي رسد.
جاده ايلام به بخش کارزان مسير اصلي ايلام به استان کرمانشاه محسوب مي شود و از پرترددترين مسيرهاي ارتباطي استان ايلام است.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان ايلام را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر ايلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرين خبر ايلام در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today