باشگاه خبرنگاران/ فرماندار رامهرمز گفت: برگشت دادن پول مردم در يکي از صندوق‌هاي خانگي متعلق به زهره حسيني از مهر ماه امسال آغاز مي‌شود.

آرش قنبري، فرماندار رامهرمز در اين باره توضيح داد: يکي از صندوق داران به نام زهره حسيني چند روز پيش ليست نهايي خود را به فرمانداري تحويل داد و بعد از صحت سنجي کارشناسان بانک و دستور قضايي پرداخت‌هاي اين صندوق خانگي از مهرماه امسال آغاز و پول مردم برگشت داده مي‌شود.
او يکي از دلايل تاخير در پرداخت‌ها را تعلل بعضي صندوق داران در تحويل ليست نهايي عنوان کرد و افزود: قبل از دريافت ليست متقاضيان وام که پيش پرداخت داده بودند امکان پرداخت پول‌هاي دريافت شده از مردم نبود، ضمن اينکه در حساب زهره حسيني مبلغي پول وجود دارد که از همان منبع پول مردم پرداخت مي‌شود و اگر دچار کسري شود بايد از راه‌هاي ديگر منابع مالي لازم را براي پرداخت پول مردم فراهم کند.
قنبري به ارجاع پرونده چند تن از صندوق دار‌ها به سيستم قضايي اشاره کرد و بيان داشت: اين پرونده‌ها از دست ما خارج هستند و کساني که پول به اين صندوق داران داده اند بايد از راه مراجع قضايي پيگير باشند و شکايت کنند، البته صندوق داران بايد بدهي خود به مردم را تسويه کنند و هيچ صندوق داري مجاز نيست که به مردم وام پرداخت کند و اين کار جرم است.
فرماندار رامهرمز اظهار کرد: تاکنون صحبتي در خصوص برگشت وام‌هايي که مردم از صندوق داران گرفتند نشده، اما کساني که وام‌هاي ميلياردي از صندوق داران گرفتند بايد آن‌ها را پس بدهند.


همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today