باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل ارتباطات و روابط بین‌الملل شهرداری قم گفت: با استفاده از ظرفیت مردمی و خیرین، ۳۰۰ هزار پرچم مشکی برای نصب سردر منازل قم، تولید و توزیع می‌شود.

کلانترزاده مدیرکل ارتباطات و روابط بین‌الملل شهرداری قم گفت: همچنین با استفاده از ظرفیت مردمی و خیرین، ۳۰۰ هزار پرچم سیاه برای نصب سردرب خانه‌ها تولید و توزیع می‌شود؛ در این باره پویش سردر هر منزل با پرچم سیاه و گرفتن عکس از آن و تجلیل از تفرات برتر مورد توجه است.

کلانترزاده گفت: هر خانه یک حسینیه طرح بسیار مهمی است و برخی از رسانه‌ها پای کار آمدند و این طرح مورد استقبال زیادی قرار گرفت، در حال حاضر نیز ۸ کارگاه در ۸ منطقه ایجاد شده است و پرچم‌ها پس از تولید میان شهروندان توزیع می‌شود.

او ادامه داد: باید از تمامی ظرفیت‌ها در جهت اطلاع رسانی استفاده کنیم و هشدار‌های لازم را ارائه دهیم تا ضمن برگزاری مراسم عزاداری، سلامت مردم نیز حفظ شود.

مدیرکل ارتباطات و روابط بین‌الملل شهرداری قم عنوان کرد: یکی از کار‌هایی که از طرف سازمان فرهنگی و هنری شهرداری انجام شد حضور مداحان اهل بیت(ع) جلوی درب منزل شهیدان است که با نیت مادران شهید به نوجه سرایی می‌پردازند و این طرح مورد استقبال زیادی قرار گرفته و حرکت ارزشمندی است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday