باشگاه خبرنگاران/ مديرکل ارتباطات و روابط بين‌الملل شهرداري قم گفت: با استفاده از ظرفيت مردمي و خيرين، ۳۰۰ هزار پرچم مشکي براي نصب سردر منازل قم، توليد و توزيع مي‌شود.

کلانترزاده مديرکل ارتباطات و روابط بين‌الملل شهرداري قم گفت: همچنين با استفاده از ظرفيت مردمي و خيرين، ۳۰۰ هزار پرچم سياه براي نصب سردرب خانه‌ها توليد و توزيع مي‌شود؛ در اين باره پويش سردر هر منزل با پرچم سياه و گرفتن عکس از آن و تجليل از تفرات برتر مورد توجه است.

کلانترزاده گفت: هر خانه يک حسينيه طرح بسيار مهمي است و برخي از رسانه‌ها پاي کار آمدند و اين طرح مورد استقبال زيادي قرار گرفت، در حال حاضر نيز ۸ کارگاه در ۸ منطقه ايجاد شده است و پرچم‌ها پس از توليد ميان شهروندان توزيع مي‌شود.

او ادامه داد: بايد از تمامي ظرفيت‌ها در جهت اطلاع رساني استفاده کنيم و هشدار‌هاي لازم را ارائه دهيم تا ضمن برگزاري مراسم عزاداري، سلامت مردم نيز حفظ شود.

مديرکل ارتباطات و روابط بين‌الملل شهرداري قم عنوان کرد: يکي از کار‌هايي که از طرف سازمان فرهنگي و هنري شهرداري انجام شد حضور مداحان اهل بيت(ع) جلوي درب منزل شهيدان است که با نيت مادران شهيد به نوجه سرايي مي‌پردازند و اين طرح مورد استقبال زيادي قرار گرفته و حرکت ارزشمندي است.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان قم را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرين خبر قم در اينستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday