برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

بازدید معاون وزارت بهداشت از بیمارستان‌های معین کرونا در استان زنجان

منبع
بروزرسانی
بازدید معاون وزارت بهداشت از بیمارستان‌های معین کرونا در استان زنجان

وبدا/ معاون درمان وزارت بهداشت در سفر يکروزه به زنجان از ظرفيتها و قابليتهاي درماني اين استان در پيشگيري و مقابله با ويروس کرونا بازديد کرد.

قاسم جان بابايي، معاون درمان وزارت بهداشت با همراهي پرويز قزلباش، رئيس دانشگاه علوم پزشکي زنجان از طرح‌ها، پروژه‌ها و بخش هاي مختلف بيمارستان وليعصر(عج)، شهيد بهشتي و موسوي شهر زنجان، بيمارستان اميرالمومنين خدابنده، بيمارستان الغدير شهرستان ابهر و پروژه‌هاي در دست اجرا و بخش هاي مختلف بيمارستان بوعلي سينا شهرستان خرمدره بازديد و از نزديک روند رسيدگي به بيماران مبتلا به کرونا و شيوه اجراي پروتکل کشوري درمان اين بيماران را مورد ارزيابي قرار داد.
جان بابايي در جلسه ستاد دانشگاهي کنترل و پيشگيري از کرونا ويروس که با حضور آيت ا... خاتمي نماينده ولي فقيه و امام جمعه زنجان برگزار شد نيز شرکت داشته و ضمن استماع گزارشات ارائه شده معاون درمان و بهداشت دانشگاه در سخناني گفت: از شيوع ويروس کرونا ۶ ماه گذشته و در اين ۶ ماه هم تجارب تلخ و شيرين بسياري داشته ايم. تجربه تلخ ما از دست دادن عزيزاني بود که در کنار ما زندگي مي کردند و امروز غيرقابل جبران است.
معاون درمان وزارت بهداشت تصريح کرد: با توجه به هزينه هايي که داده ايم بايد از تجارب بدست آمده درست استفاده کنيم؛ اين بيماري يک مانور سنگين بود که نقاط ضعف و قوت را نشان داد. بايد تجربيات کسب شده را تقويت و ضعفها را اصلاح کنيم.
جان بابايي با بيان اينکه اين بيماري يک بحران بود و تمام جنبه هاي سياسي، اجتماعي و بهداشتي در همه کشورها را دربر مي گرفت افزود: در شرايط سختي قرار داريم و اين بيماري تبعاتي براي همه کشورهاي دنيا داشت و در کشور هاي اروپايي و آمريکا بهانه اي براي شورشهاي خياباني شد.
وي افزود: در کشور ما اين بيماري کنترل شد و نقش رهبري فرزانه و حکيم که هميشه به درستي ورود پيدا کرده و با صحبت‌هايي که کردند موجب همراهي کل نظام و حضور تمامي آحاد مردم و روحانيون شدند که بسيار کمک کننده بوده و از عوامل موثر و سرمايه‌هاي کشور در شرايط کرونا محسوب مي شوند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان زنجان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرين خبر زنجان در اينستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today