ایرنا/ مسئول پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: بیشینه دمای هوای این استان تا یکشنبه هفته آتی سه تا چهار درجه سانتیگراد گرمتر می‌شود.

رضا مرادی، مسئول پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی در این باره اظهار کرد: بررسی‌ها حاکی از تداوم پایداری هوا در روزهای آتی تا روز یکشنبه هفته آینده است که بر این اساس در این مدت آسمان استان مرکزی صاف گاهی تا قسمتی ابری پیش‌بینی شده است.
وی بیان کرد: وضعیت هوای این استان تا پایان وقت امروز( پنجشنبه)، جمعه، شنبه و یکشنبه به صورت صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد، برای روز دوشنبه هفته آینده در بعدازظهر صافو افزایش ابر و گاهی وزش باد، در روز سه‌شنبه هفته آتی به صورت ابری در بعدازظهر افزایش ابر و گاهی وزش باد پیش‌بینی شده است.
مسئول پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی ادامه داد: دلیجان با بیشینه دمای ۳۰ و هشت دهم درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین و شازند با کمینه دمای ۹ و ۶ دهم درجه سانتیگراد بالای صفر خنک‌ترین شهر استان مرکزی در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.
مرادی اظهار داشت: بیشینه دمای هوای اراک در ۲۴ ساعت گذشته ۲۹ و ۲ دهم درجه سانتیگراد بالای صفر رسید و کمینه آن به ۱۷ درجه سانتیگراد بالای صفر رسید.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today