باشگاه خبرنگاران/ مدیر کل آموزش و پرورش کرمان از به کارگیری یک هزار و ۴۰۰ معلم حق التدریس در سطح استان کرمان خبر داد.

احمد اسکندری نسب، مدیر کل آموزش وپرورش استان کرمان بیان کرد: چون وضعیت فعالیت مدارس به لحاظ شرایط سفید، زرد و قرمز تا پایان سال تحصیلی کاملا مشخص نیست؛ بنابراین مدارس نباید برای تهیه لباس فرم اصرار داشته باشند.
وی با اشاره به آغاز رسمی فعالیت مدارس از ۱۵ شهریور به لحاظ سه وضعیت سفید، زرد و قرمز، افزود: در وضعیت سفید، کلاس های درس با حضور دانش آموزان و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار و در وضعیت قرمز آموزش به صورت غیر حضوری و کاملا در فضای مجازی انجام می شود.
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان نسب به به‌کارگیری یک هزار و ۴۰۰ معلم حق التدریس در سطح استان خبر داد و تصریح کرد: درخصوص اجرای مصوبات مجلس شورای اسلامی، ساعات اضافه تدریس استان با به کارگیری این افراد به آن ها واگذار خواهد شد.
اسکندری برگزاری دوره های آموزشی و توانمند سازی نیروی انسانی را یکی دیگر از اقدامات پروژه مهر عنوان کرد و گفت: در همین خصوص، دوره ۴۸ ساعته تولید محتوا و فضای مجازی برای فرهنگیان استان برای آمادگی هر چه بهتر آنان، برگزار شده است.
وی از هماهنگی با اداره کل فناوری ارتباطات و شرکت مخابرات استان برای اتصال مدارس به شبکه ملی ارتباطات خبر داد و تصریح کرد: تا اول شهریور ماه امسال، بیش از ۶۵۰ مدرسه فاقد اینترنت  به اینترنت متصل خواهند شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar