ايسنا/ رئيس فراکسيون مقابله با آسيب هاي اجتماعي مجلس شوراي اسلامي تاکيد کرد که وزير اقتصاد موظف به تمکين به گزارش ديوان محاسبات درباره وضعيت شرکت نيشکر هفت تپه است و مجلس در اين باره کوتاه نمي آيد.

احمد نادري، نماينده تهران با اشاره به گزارش ديوان محاسبات درباره شرکت نيشکر هفت تپه در مطلبي در صفحه توييتر خود نوشت:
«گزارش تحقيق و تفحص ديوان محاسبات از شرکت ⁧‫هفت تپه‬⁩ منتشر شد و تاکيد دارد که سازمان خصوصي سازي به استناد مقررات موضوعه و مفاد قرارداد منعقده مکلف به فسخ قرارداد و تعيين تکليف مجدد آن مي باشد. وزير اقتصاد موظف به تمکين است و مجلس در اين زمينه کوتاه نخواهد آمد.»
روز گذشته ديوان محاسبات کشور در اطلاعيه اي اعلام کرد که سازمان خصوصي‌سازي به استناد مقررات موضوعه و مفاد قرارداد منعقده، مکلف به فسخ قرارداد و تعيين تکليف مجدد شرکت نيشکر هفت‌تپه است.
پيش از اين نيز هيات سه نفره اي از مجلس متشکل از احمد نادري، علي خضريان و نظام الدين موسوي براي بررسي آخرين وضعيت کارگران هفت تپه به اهواز سفر کردند که در اين باره خضريان نماينده تهران گفت که مجلس بايد در گام اول و فوري دولت را مجبور به پرداخت معوقات اين کارگران کند و در گام دوم مسئله واگذاري اين مجموعه و بازپس‌گيري آن از مجموعه مديريتي فعلي را پيگيري کند.
موسوي نماينده تهران هم گفت که آيت الله رئيسي رييس قوه قضاييه دستور داده که ضمن تسريع در رسيدگي به پرونده رئيس سابق سازمان خصوصي‌سازي، سازمان بازرسي برخي خصوصي‌سازي‌هاي مسئله دار و خلاف ضوابط مانند شرکت‌هاي ⁧‫هفت‌تپه‬⁩ و پالايشگاه کرمانشاه را تعيين تکليف کند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today