باشگاه خبرنگاران/ هواشناسي بوشهر پيش بيني کرد: احتمال وقوع ناپايداري‌هاي موقت جوي در ارتفاعات شرقي و جنوبي استان به صورت افزايش ابر، تندباد، رعدوبرق و رگبار پراکنده وجود دارد.

محمدرضا انصاري، کارشناس اداره کل هواشناسي استان بوشهر گفت: بررسي نقشه‌هاي هواشناسي نشان مي‌دهد در بيشتر ساعات از وقت امروز و روز‌هاي آينده وضعيت جوي و دريايي به نسبت آرام است؛ اما پيش بيني مي‌شود در ساعاتي از بعد از ظهر تا اوايل شب در ارتفاعات شرقي و جنوبي استان با افزايش ابر، احتمال وقوع ناپايداري‌هاي موقت جوي به صورت وزش تندباد، رعدوبرق و رگبار پراکنده رخ دهد.
وي افزود: آسمان استان تا پيش از ظهر فردا، صاف تا کمي ابري همراه با غبار محلي و در برخي نقاط مه صبحگاهي و در ساعاتي از بعدازظهر تا اوايل شب در مناطق شرقي و ارتفاعات جنوبي افزايش ابر با احتمال وقوع ناپايداري موقت جوي است.
انصاري ادامه داد: جهت وزش باد نيز متغير، بيشتر جنوب غربي تا جنوب شرقي با سرعت هشت تا ۲۸ گاهي تا ۳۶ کيلومتر در ساعت و در ارتفاعات شرقي طي ساعاتي از بعدازظهر و شب گاهي ۴۸ کيلومتر در ساعت پيش بيني مي‌شود.
اين کارشناس هواشناسي بوشهر عنوان کرد: ارتفاع موج هم ۳۰ تا ۹۰ سانتيمتر و در ساعاتي از بعدازظهر تا ۱۲۰ سانتيمتر خواهد بود.
وي بيان کرد: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دريا ساعت ۰۱:۳۱ بامداد، جزر اول ساعت ۰۹:۱۳، مد دوم ساعت ۱۴:۵۴ و جزر دوم ساعت ۱۸:۲۸ است.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرين خبر بوشهر در اينستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday