شبستان/ مدير کل هواشناسي چهارمحال و بختياري ورزش بادهاي شديد را پديده غالب آب و هوايي نيمه ابتدايي هفته جاري خواند و گفت: پيش بيني مي شود در اين ايام شاهد وقوع رعد و برق و رگبارهاي پراکنده در استان چهارمحال و بختياري باشيم.
 
مهران چراغپور، مدير کل هواشناسي چهارمحال و بختياري اظهار داشت: با توجه به نقشه هاي هواشناسي طي چند روز آينده شاهد ناملايمات جوي در سراسر مناطق چهارمحال و بختياري خواهيم بود.
مدير کل هواشناسي چهارمحال و بختياري ورزش بادهاي شديد را پديده غالب آب و هوايي نيمه ابتدايي هفته جاري خواند و افزود: پيش بيني مي شود در اين ايام شاهد وقوع رعد و برق و رگبارهاي پراکنده نيز باشيم.
وي افزايش گرد و غبار حاصل از ورزش بادهاي شديد را براي روزهاي آينده در آسمان استان  پيش بيني و اظهار کرد: سرعت ورزش باد در برخي از نقاط استان به ۱۶۰ کيلومتر بر ساعت مي رسد.
چراغپور همچنين از کاهش محسوس دماي هوا طي روزهاي پاياني تابستان جاري خبر داد و تصريح کرد: از امروز شاهد کاهش دماي هوا در بسياري از نقاط استان خواهيم بود و اين روند تا انتهاي تابستان ادامه دارد.
مديرکل هواشناسي چهارمحال و بختياري با اشاره به اينکه اميد است سال آبي جديد پربارش باشد، خاطرنشان کرد: بارش هاي سال آبي جاري در استان ۳۶ درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان چهارمحال و بختياري را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر چهارمحال و بختياري در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرين خبر چهارمحال و بختياري در اينستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday