باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی شهرداری ارومیه از افزایش قربانیان کرونا در شهرداری خبر داد.

علی اصغر احمدزاده، سخنگوی شهرداری ارومیه با اعلام خبر تشدید کنترل و نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تمامی واحد‌های تابعه شهرداری ارومیه، گفت: بر اساس دستور شهردار ارومیه نظارت و کنترل بر واحد‌های تابعه شهرداری بیش از پیش تشدید می‌شود.
وی افزود: شهرداری ارومیه تمامی تلاش خود را به کار بسته است که در محیط کاری پرسنل این مجموعه با کمترین تهدیدات در راستای ابتلا به کرونا روبرو شوند و از همکاران نیز می‌خواهیم خودشان پیگیر رعایت پروتکل‌های بهداشتی بوده و در صورت عدم رعایت احتمالی حتی خود متذکر شوند.
سخنگوی شهرداری ارومیه با اشاره به درگذشت یکی از همکاران منطقه سه شهرداری بر اثر ابتلا به کرونا، گفت: تعداد متوفیان بر اثر کرونا در شهرداری ارومیه به سه نفر افزایش یافت که موارد قبلی در مناطق چهار و پنج شهرداری بودند، همچنین دیروز یکی دیگر از همکاران سازمان مدیریت پسماند بر اثر حادثه در یک ساختمان نیمه کاره جان خود را از دست داد.
احمدزاده ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های همکاران متوفی، خاطرنشان کرد: همچنین برای مدیر سامانه ۱۳۷ شهرداری که اخیراً به کروناویروس مبتلا شده و در منزل دوران قرنطینه و روند بهبودی خود را طی می‌کند آرزوی شفای عاجل و صحت کامل را داریم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today