فارس/ معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: نوبت‌دهی مرکز تعویض پلاک شهر کرمانشاه از سوم مهرماه اینترنتی می‌شود.

کیومرث غلامی، معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه امروز اظهار داشت: در راستای ارائه تسهیل خدمات به شهروندان و جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری ویروس کرونا با توجه به شلوغی موجود در مراکز تعویض پلاک کرمانشاه با پیگیری‌های به عمل آمده خوشبختانه نوبت‌دهی از فردا، سوم مهرماه اینترنتی می‌شود.
وی ادامه داد: همشهریان می‌توانند با ورود به سایت راهور ۱۲۰ در خصوص نوبت‌دهی مرکز شماره‌گذاری و بعد از ثبت‌نام کاربری با وارد کردن شماره تلفن همراه و شماره خودرو، روز و ساعت مراجعه فرد را از بین گزینه‌های موجود انتخاب و نوبت خودشان را ثبت کنند.
معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: پیامکی را دریافت می‌کنند بعد به سایت نوبت‌دهی مراجعه استان و نوع خدمات را مشخص کنند و مدارکی که لازم است در آن ساعت و تاریخ به مرکز تعویض پلاک ببرند همراه داشته باشند
وی اضافه کرد: در پایان پیامکی حاوی کد رهگیری دریافت می‌کنند در زمان مراجعه باید کد رهگیری همراه داشته باشند.
غلامی با تاکید بر الزامی بودن رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و استفاده از ماسک در ورود به مراکز تعویض پلاک، گفت: نوبت‌دهی اینترنتی فعلا در مرکز تعویض پلاک شهر کرمانشاه فعال شده و شامل حال شهرستان‌های تابعه استان نمی‌شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today