فارس/ فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با اشاره به کشف قرص غیرمجاز در این شهرستان از دستگیری توزیع‌کنندگان مواد مخدر خبر داد.

محمدباقر سلگی، فرمانده انتظامی شهرستان ملایر در این باره اظهار کرد: با اجرای طرح پاکسازی و طی هماهنگی با دستگاه قضا مامورین کلانتری ۱۱ در بازرسی از یکی از مناطق آلوده به توزیع مواد مخدر در شهر ملایر به اشکال مختلف از تعداد دو سوداگر مرگ مقدار ۵۷۵ گرم انواع قرص‌های مواد مخدر و فاقد مجوز قانونی و ۲۴۰ گرم شربت متادون کشف کردند.
وی افزود: در ادامه از دو نفر توزیع‌کننده مواد مخدر دیگر نیز در این منطقه مقدار ۱۰ گرم و ۸۰ سانت هروئین و یک‌گرم و ۸۵ سانت شیشه کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر تصریح کرد: مامورین یگان امداد در اجرای این طرح از هشت نفر توزیع‌کننده مواد مخدر مقدار ۴۰ سانت هروئین و ۳۰ سانت شیشه، یک پایپ و ۱۱ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و پنج گرم تریاک سوخته از فردی که در داخل خودرو در حال استعمال مواد بود را کشف و ضبط کردند.
وی اشاره به اینکه هر ۱۲ توزیع‌کننده مواد مخدر با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند بیان کرد: اجرای طرح پاکسازی به منظور مقابله قاطعانه با این بلای خانمانسوز در تمام نقاط مورد نظر پلیس با شدت ادامه خواهد داشت.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today