نماد آخرین خبر

مرگ و میر کرونا اوج گرفت؛ ۳۵۶۳ مبتلا و ۲۰۷ فوتی طی 24 ساعت گذشته

منبع
ايلنا
بروزرسانی
مرگ و میر کرونا اوج گرفت؛ ۳۵۶۳ مبتلا و ۲۰۷ فوتی طی 24 ساعت گذشته

ايلنا/ سخنگوي وزارت بهداشت از فوت ۲۰۷ نفر طي شبانه روز گذشته خبر داد.

سيما سادات لاري سخنگوي وزارت بهداشت با اشاره به وضيعت شيوع ويروس کرونا در کشور، گفت: از ديروز تا امروز ۴ مهر ۱۳۹۹ و بر اساس معيارهاي قطعي تشخيصي، سه هزار و ۵۶۳ بيمار جديد مبتلا به کوويد۱۹ در کشور شناسايي شد که هزار و ۷۰۸ نفر از آنها بستري شدند و مجموع بيماران کوويد۱۹ در کشور به چهارصد و سي و نه هزار و ۸۸۲ نفر رسيد.
وي ادامه داد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۰۷ بيمار کوويد۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان اين بيماري به ۲۵ هزار و ۲۲۲  نفر رسيد.
لاري افزود: خوشبختانه تا کنون نفر از بيماران، بهبود يافته و يا از بيمارستانها ترخيص شده اند و ۴۰۲۳ نفر از بيماران مبتلا به کوويد۱۹ در وضعيت شديد اين بيماري تحت مراقبت قرار دارند.
وي با اشاره به وضعيت استان‌ها گفت: استانهاي تهران، اصفهان، قم، آذربايجان شرقي، خراسان جنوبي، سمنان، قزوين، لرستان، اردبيل، خوزستان، کرمانشاه، گيلان، بوشهر، زنجان، ايلام، خراسان رضوي، مازندران، البرز، آذربايجان غربي، مرکزي، کرمان، خراسان شمالي، همدان و يزد در وضعيت قرمز قرار دارند و استانهاي کهگيلويه و بويراحمد، چهارمحال و بختياري، هرمزگان، فارس و گلستان نيز در وضعيت هشدار قرار دارند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان تهران را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرين خبر تهران در اينستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran