نماد آخرین خبر

‌مبتلایان کرونا در بهبهان افزایش یافت

منبع
تسنيم
بروزرسانی
‌مبتلایان کرونا در بهبهان افزایش یافت

تسنيم/ رئيس دانشکده علوم پزشکي بهبهان گفت: مبتلايان کرونا در شهرستان بهبهان از مرز ۳ هزار نفر گذشت. 

قدرت‌الله شاکري نژاد، رئيس دانشکده علوم پزشکي بهبهان اظهار داشت: آمار مبتلايان به بيماري کرونا متاسفانه از روز اول شيوع کرونا تاکنون 3 هزار و 70 نفر رسيد که از اين تعداد 117 نفر جان خود را از دست داده‌اند. با توجه به سير صعودي مبتلايان در شهرستان روزهاي گذشته تا 58 نفر بستري داشته‌ايم که اکنون به 38 نفر رسيده است.
وي افزود: چند هفته‌اي است که شاهد پيک دوم کرونا و تداوم وضعيت قرمز در شهرمان هستيم و اين وضعيت فشار بسيار زيادي را بر کادر درمان وارد کرده و نيازمند ياري و همدلي بيشتر دستگاه‌ها هستيم. متاسفانه علي‌رغم همه حساسيت‌ها و تشريح وخامت اوضاع شاهد بروز رفتار عادي در سطح جامعه هستيم که ما را به شدت نگران کرده است.
رئيس دانشکده علوم پزشکي بهبهان با انتقاد شديد از برپايي تجمعات و مراسم ها، برگزاري جلسات، سرو غذا در رستوران ها و فست فودها، باز بودن قليان سراها و کافه باغ‌ها بيان کرد: متاسفانه همراهي مورد نظر را از سوي دستگاه‌هاي نظارتي نمي‌بينيم. اين درحالي است که بسياري از همکاران ما ماه‌‌ها فرصت مرخصي نداشته و با شروع موج دوم انرژي کادر درمان به طرز قابل توجهي تحليل رفته است.
وي افزود: از مردم مي‌خواهيم با استفاده از ماسک، رعايت فاصله اجتماعي و عدم شرکت در تجمعات در جهت کنترل بيماري کرونا ما را کمک کنند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today