نماد آخرین خبر

فوت 3 کرمانشاهی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا

منبع
مهر
بروزرسانی
فوت 3 کرمانشاهی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا

مهر/ سخنگوي ستاد مديريت کروناي دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه از فوت سه کرمانشاهي ديگر در شبانه روز گذشته بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد.

ابراهيم شکيبا، سخنگوي ستاد مديريت کروناي دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۵۱ مورد مثبت مبتلا به کرونا در استان بستري شدند که جمع موارد مثبت بستري به چهار هزار و ۴۰۱ نفر رسيد و هم‌اکنون ۴۱۱ بيمار مربوط به کرونا در مراکز درماني استان کرمانشاه بستري هستند.
سخنگوي ستاد مديريت کروناي دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه تصريح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته سه هم استاني ديگر بر اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه جان خود را از دست دادند.
وي گفت: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتداي اپيدمي تا کنون به ۵۹۵ نفر رسيد.
به گفته محمدي، از ابتداي شروع اپيدمي تاکنون در استان ۱۲ هزار و ۵۶۳ نفر بستري و ۱۱ هزار و ۵۶۰ نفر نيز بهبود يافته و از بيمارستان ترخيص شده‌اند.
گفتني است، در ۲۴ ساعت گذشته ۶۹ بيمار جديد با علائم مشکوک به کرونا در بيمارستان‌هاي استان کرمانشاه بستري شده و ترخيص ۶۵ نفر نيز از بيمارستان پس از بهبودي انجام گرفته است.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرين خبر کرمانشاه در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today