نماد آخرین خبر

مدیرکل سیاسی استانداری خراسان شمالی تغییر کرد

منبع
فارس
بروزرسانی
مدیرکل سیاسی استانداری خراسان شمالی تغییر کرد

فارس/ هادي رجايي نيا طي آييني با حضور معاون سياسي، اجتماعي و امنيتي استاندار خراسان شمالي به‌عنوان مديرکل امور سياسي، انتخابات و تقسيمات کشوري استانداري معارفه شد.

احمد برادران، معاون سياسي، اجتماعي و امنيتي استاندار خراسان شمالي در آيين معارفه مديرکل امور سياسي، انتخابات و تقسيمات کشوري استانداري خراسان شمالي اظهار کرد: مأموريت در هر مسئوليتي توفيق خدمت به مردم است.
وي با بيان اينکه در شرايط کنوني بخشي از مشکلات مردم با تلاش ما حل مي‌شود، افزود: در رفتار سازماني خود را به‌عنوان کارگزار دولت براي خدمت به مردم پذيرفته‌ايم.
معاون سياسي، اجتماعي و امنيتي استاندار خراسان شمالي با تأکيد بر جاري بودن انگيزه خدمت به مردم در مسئولان، گفت: تنوع خدمت در وزارت کشور زياد است و ما به‌عنوان نمايندگان دولت بايد در حوزه‌هاي مختلف خدمت‌رساني کنيم و مأموريت‌هاي سازماني خود را به سرانجام برسانيم.
وي انجام‌ وظيفه در حوزه سياسي را حساس توصيف کرد و گفت: برگزاري انتخابات در تراز نظام مقدس جمهوري اسلامي با مشارکت حداکثري مردم يکي از مهم‌ترين مطالبات از حوزه امور سياسي است.
برادران حوزه کار و کارگري و احزاب را از ديگر مباحث مهم مربوط به حوزه امور سياسي، انتخابات و تقسيمات کشوري استانداري عنوان کرد.
در اين آيين از خدمات مهردخت قوپرانلو قدرداني و هادي رجايي نيا به‌عنوان مديرکل جديد امور سياسي، انتخابات و تقسيمات کشوري استانداري خراسان شمالي معارفه شد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خراسان شمالي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خراسان شمالي در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرين خبر خراسان شمالي در اينستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today