نماد آخرین خبر

ضربه به باند مسلح قاچاق مواد مخدر در عمق کویر

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
ضربه به باند مسلح قاچاق مواد مخدر در عمق کویر

باشگاه خبرنگاران/ دادستان راور از درگيري مسلحانه ماموران يگان تکاوري ۱۱۳ راور با اشرار مسلح خبر داد و گفت: در اين عمليات يکي از اعضاي اين باند به همراه نيم تن مواد مخدر دستگير شده است.

ابوالفضل فرحبخش، دادستان عمومي و انقلاب شهرستان راور از درگيري مسلحانه ماموران يگان تکاوري ۱۱۳ امام موسي کاظم(ع) شهرستان راور با اشرار مسلح خبر داد و ابراز کرد: در اين عمليات، يکي از اعضاي اين باند مسلح به همراه نيم تن مواد مخدر دستگير شده است.
وي افزود: پس از انجام يکسري اقدامات منسجم اطلاعاتي از سوي پليس، مشخص شد، اعضاي يک باند مسلح قاچاق مواد مخدر، قصد حمل و جابه‌جايي يک محموله مواد مخدر را از پهناي کوير راور به سمت خراسان جنوبي دارند.
فرحبخش بيان کرد: بدون فوت وقت، موضوع پيگيري و دستورات قضايي لازم براي شناسايي و دستگيري سوداگران مرگ صادر و در دستور کار يگان تکاوري ۱۱۳ امام موسي کاظم(ع) قرار گرفت.
دادستان راور تصريح کرد: در نهايت شامگاه گذشته در يک عمليات مشترک از سوي ماموران يگان تکاوري ۱۱۳ امام موسي کاظم(ع) راور و ماموران يگان تکاوري ۱۰۲ ديهوک خراسان جنوبي، باند مذکور در عمق کوير مورد ضربه قرار گرفت.
وي اظهار کرد: پس از يک تعقيب و گريز مسلحانه در نهايت تعدادي از قاچاقچيان با رها کردن موتورسيکلت‌ها و با استفاده از تاريکي شب و تيراندازي، اقدام به فرار به سمت ارتفاعات کردند. 
فرحبخش گفت: در اين عمليات پنج دستگاه موتورسيکلت به همراه ۵۰۰ کيلوگرم مواد مخدر از نوع ترياک از قاچاقچيان کشف و ضبط شده است و عمليات تکاوران براي دستگيري ساير اعضاي اين باند، همچنان ادامه دارد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کرمان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرين خبر کرمان در اينستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar