باشگاه خبرنگاران/ شرکت گاز گيلان در شش ماه اول سال ۵ هزار ۳۲۶ انشعاب گاز را در مناطق مختلف استان نصب کرد.

حسين اکبر، مديرعامل شرکت گاز گيلان گفت: با اجراي ۱۹۰ کيلومتر شبکه گاز در نيمه اول امسال در گيلان، مجموع طول خطوط گاز در استان به بيش از ۲۱ هزار و دويست کيلومتر رسيده است و اين شرکت در شش ماه اول سال جاري ۵ هزار ۳۲۶ انشعاب گاز را در مناطق مختلف استان نصب کرد.
او افزود: شرکت گاز گيلان با وجود حرکت به سمت کيفي سازي خدمات، گازرساني به روستاهاي باقيمانده را وظيفه مهم خود دانسته و براي تحقق آن تلاش مي کند و اجراي ۹۷ درصد از شبکه گذاري انجام شده در سال جاري در روستاها، گواه اين ادعا است.
مديرعامل شرکت گاز استان گيلان، در ادامه از نصب بيش از ۵ هزار و سيصد انشعاب گاز در بهار و تابستان امسال در گيلان خبر داد و گفت: با نصب اين تعداد انشعاب، مجموع انشعابات گاز در استان گيلان به بيش از ۶۰۰ هزار عدد افزايش يافته است.
حسين اکبر، با بيان اينکه نصب اين تعداد انشعاب، موجب بهره مندي ۲۲ روستاي ديگر از نعمت گاز طبيعي شده است،تصريح کرد: با افزايش تعداد مشترکان گاز طبيعي در استان، لزوم نگهداري و بازرسي مستمر تاسيسات و خطوط گاز مهمتر و ضروريتر از گذشته است.
او در پايان با اشاره به شروع فصل سرما از همه مشترکان گاز درخواست کرد تا با رعايت مصرف بهينه و ايمن گاز طبيعي، هزينه کمتري را به اقتصاد خانوار تحميل کنند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان گيلان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر گيلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرين خبر گيلان در اينستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today