باشگاه خبرنگاران/ رئيس دانشگاه علوم پزشکي همدان گفت: تعداد بيماران بستري در بيمارستان‌هاي استان در ۲۴ ساعت گذشته به ۱۳۹ نفر رسيد که در صورت رعايت نکردن شيوه نامه‌هاي بهداشتي شاهد افزايش آن خواهيم بود.

رشيد حيدري مقدم، رئيس دانشگاه علوم پزشکي همدان در اين باره گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۸۶۸ نفر با علائم تنفسي به اورژانس بيمارستان ها مراجعه کردند که ۱۳۹ نفر از آن ها در بيمارستان بستري شدند.
او ادامه داد: ۱۷ نفر در آي سي يو بستري و ۱۲ نفر در اثر بيماري کرونا جان باختند و حال ۵۴ نفر از بيماران مبتلا به کرونا هم وخيم گزارش شده است.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي همدان بيان کرد: متاسفانه با فوت ۱۲ نفر در طي ۲۴ ساعت گذشته آمار جان باختگان در استان همدان به ۱۰۰۴ نفر افزايش يافت.
حيدري مقدم با بيان اينکه از ابتداي امسال تا کنون ۷ هزار و ۵۴۵ نفر به بيماري کرونا مبتلا شده اند، اظهار داشت: اسدآباد ۲۲۷، بهار ۴۳۵، تويسرکان ۴۴۹، رزن ۲۸۱، درگزين ۱۲۱، فامنين ۱۲۲، کبودراهنگ ۴۶۳، ملاير هزار و ۴۴۲، نهاوند ۸۴۷ و همدان دو هزارو ۹۵۶ نفر به بيماري کرونا مبتلا شدند.
او اضافه کرد: در اين مدت  ۲۰۲ مسافر در استان هم به بيماري کرونا مبتلا شده اند.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي همدان افزود: فاصله کافي را با افرادي که سرفه يا عطسه مي کنند رعايت کنيد و هنگامي که رعايت فاصله فيزيکي ممکن نيست از ماسک استفاده کنيد.
رشيد حيدري مقدم در ادامه تاکيد کرد: اگر احساس بيماري يا خستگي مي کنيد در خانه بمانيد و درصورت مشاهده تب، سرفه و بدن درد به پزشک مراجعه کنيد. 


آخرين خبر همدان در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today