مهر/ فرماندار بندرگز گفت: وقتي نماز جمعه و جماعت تعطيل شده، برگزاري هيچ تجمعي قابل پذيرش و توجيه پذير نيست و بي شک با برگزارکنندگان برخورد خواهد شد.

حسين احمدي فرماندار بندرگز در نشست با دهياران اين شهرستان، با تاکيد براينکه برگزاري هر گونه تجمعي در شهرستان ممنوع است، اظهار کرد: وقتي نماز جمعه و جماعت تعطيل شده است ديگر برگزاري هيچ تجمعي قابل پذيرش و توجيه پذير نيست و بي شک با برگزارکنندگان برخورد خواهد شد.
فرماندار بندرگز افزود: اعضاي ستاد کرونا چه در مناطق شهري و چه در مناطق روستايي بايد از برگزاري مراسم عروسي و مجالس ترحيم که مهم‌ترين عامل انتشار ويروس کرونا هستند، جلوگيري کنند تا بتوانيم رنجيره کرونا را قطع کنيم.
احمدي با اشاره به اينکه براي مهار بيماري کرونا مشارکت و همکاري مردم يکي از موارد تاثيرگذار است، افزود: از مردم درخواست رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي و فاصله اجتماعي را داريم.
وي بيان کرد: نظارت بر فعاليت همه مکان‌هايي که امکان تجمع مردم در آنها وجود دارد تشديد مي‌شود و انتظار مي‌رود شهروندان هم براي حفظ جان خود و ديگر همشهريان برخلاف محدوديت‌ها و ممنوعيت‌هاي اعمال شده فعاليتي نداشته باشند.

آخرين خبر گلستان در اينستاگرام :
Instagram.com/golestan_today