باشگاه خبرنگاران/ نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجوز احداث بیمارستان دوم دامغان، از سوی مسئولان بهداشت و درمان استان به عنوان نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صادر شد.

علی‌اکبر علیزاده برمی، نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: شهرستان دامغان با توجه به کمبود فضای درمان نسبت به دیگر شهرهای استان، نیازمند فضای درمانی جدید بود که مجوز اختصاص بیمارستان دوم نیز صادر شد.
وی ادامه داد: پس از تذکر در مجلس و نامه به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رییس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به‌عنوان نماینده وزیر به دامغان سفر کرد و مقرر شد تا بیمارستان رضایی دامغان از لحاظ مقاوم بودن بررسی شود.
علیزاده اظهار داشت: پس از تعیین نماینده و کارشناس دانشگاه علوم پرشکی استان سمنان و انجام بررسی‌های لازم، فضای درمانی مجموعه برادران رضایی از لحاظ فنی و مقاومت بررسی شد و مورد موافقت قرار گرفت.
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هم‌اکنون اختصاص بیمارستان دوم در دامغان هیچ منع قانونی ندارد و در حال طی کردن مراحل قانونی است.
وی گفت: باتوجه به اعلام معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شهرستان دامغان می‌تواند تا ۳۰۳ تخت بیمارستانی دانشگاهی داشته باشد که با استناد به این مطلب، در تلاشیم تا بیمارستان دوم دولتی در شهر ایجاد شود.
شهرستان دامغان دارای یک بیمارستان دولتی، یک کلینک تخصصی ویژه، ۱۲ مرکز خدمات جامع سلامت و ۳۲ خانه بهداشت روستایی است.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today