باشگاه خبرنگاران/ رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد استانی بیماری کرونا در کرمان گفت: اصناف با هماهنگی فرمانداری‌ها لیست پلاک‌های خودروی افراد مشاغل یک را برای تردد شبانه اعلام کنند.

عباس تقی زاده، رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد استانی بیماری کرونا در کرمان با اشاره به طرحی که به عنوان مدیریت هوشمند محدودیت‌های تردد باتوجه وضعیت ویروس کرونا از اول آذر در استان کرمان ابلاغ شده است، گفت: بعضی از گروه‌های شغلی دسته یک در کشور و استان در مناطق دارای وضعیت قرمز، مشمول طرح تردد شبانه نمی‌شوند و چنانچه غیر از این گروه، خودرو‌هایی از ساعت ۲۱ تا چهار صبح تردد داشته باشند، مشمول جریمه ۲۰۰ هزار تومان می‌شوند.
وی در خصوص این طرح افزود: برای رفع مشکل تردد گروه‌های شغلی یک که ناچار به تردد شبانه هستند، اختیار به فرمانداری‌ها داده شده است و استانداری کرمان هم از فرمانداران خواسته است تعیین وضعیت کرده و مشکل مردم را حل کنند.
تقی زاده با بیان اینکه این گروه‌های شغلی می‌توانند با همکاری فرمانداری‌ها مشکل خود را برطرف کنند، تصریح کرد: الزامی به حضور افراد در فرمانداری‌ها وجود ندارد.
وی افزود: صنف هر رده شغلی می‌تواند با فرمانداری‌های سراسر استان هماهنگ شود و آن‌ها موارد را مشخص کنند و به توافق برسند و پلاک‌خودرو‌های اضطراری را به فرمانداری‌ها اعلام و با تایید فرماندار و هماهنگی با دستگاه قضایی این پلاک خودرو‌ها مشمول جریمه نمی‌شوند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar