مهر/ فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان با اشاره به مهمترین برنامه‌های هفته بسیج در سراسر استان، گفت: ۳۲ پروژه محرومیت‌زدایی اجرا شده است.

سردار حمید دامغانی، فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه سال جاری به واسطه محدودیت‌های کرونایی، بالغ بر ۵۱۳ برنامه در قالب ۴ هزار فعالیت به صورت مجازی در هفته بسیج در دستور کار قرار گرفت، اظهار کرد: در این هفته ۳۳ پروژه محرومیت زدایی در استان افتتاح شده است.
وی با بیان اینکه در بحث رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه نیز اقدامات بسیار ویژه توسط بسیج و سپاه صورت گرفت و در حال حاضر در تمامی شهرستان‌ها اقلام جمع آوری در حال توزیع است، افزود: ۲۰۰ هزار بسته معیشتی در قالب سه مرحله رزمایش کمک‌های مومنانه و مواسات در استان توزیع شد.
فرمانده سپاه استان سمنان با بیان اینکه در بحث آزادسازی زندانیان، لوازم‌التحریر و خرید تبلت برای دریافت آموزش‌های مجازی ویژه دانش آموزان بی بضاعت نیز توسط سپاه و بسیج اقدامات مطلوبی صورت گرفت، تاکید کرد: هم اکنون نیز طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در خصوص مقابله با کرونا به صورت محله محور مبتنی بر پیشگیری، سلامت و کمک مومنانه و با تعامل با دو دانشگاه علوم پزشکی در استان در حال اجرا است.
دامغانی افزود: بیشترین هماهنگی، هم‌افزایی و همدلی در حوزه‌های مختلف در استان به وجود آمده و در حوزه سلامت نیز این مهم در حال رقم خوردن است که باعث امیدواری مردم خواهد بود لذا باید گفت نگاه ما در مجموعه سپاه و بسیج، هم افزایی با مجموعه استان و انتقال پیام وحدت و امید به مردم است.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today