باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس راه آذربایجان‌شرقی گفت: ماموران پلیس راه مستقر در ورودی‌های شهرستان‌های استان برای ۸۱۴ خودرو که ممنوعیت‌های ورود و خروج کرونایی را رعایت نکرده بودند اعمال قانون کردند.

کریمی نژاد، رئیس پلیس راه آذربایجان‌شرقی با اشاره به ممنوعیت ورود و خروج در تمامی ورودی‌های ۱۸ شهرستان استان با وضعیت قرمز و نارنجی از یکم تا چهاردهم آذر ماه ابراز کرد: از زمان اجرای طرح محدودیت های کرونایی در راستای مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا، ۱۲ هزار و ۸۰۰ خودرو تذکر دریافت کرده و ۱۳ هزار و ۳۰۰ خودرو نیز به مبدا خود برگشت داده شدند.
وی با بیان اینکه پلیس با تمام توان با همکاری نیرو‌های انتظامی و جمعیت هلال احمر و راهداری برای اعمال محدودیت‌ها پای کار است، ادامه داد: تا اطلاع ثانوی خروج خودرو‌های بومی پلاک شخصی از شهر‌های نارنجی آذربایجان شرقی و نیز ورود خودرو‌های غیربومی با پلاک شخصی به این شهر‌ها ممنوع بوده و متخلفان ۵۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.
رئیس پلیس راه آذربایجان‌شرقی گفت: بر اساس اعلام مسئولان شهرستان‌های اسکو، اهر، شبستر، عجب شیر، مرند، ملکان، میانه، هریس، بناب و تبریز از نظر شیوع ویروس کرونا در وضعیت قرمز و شهرستان‌های آذرشهر، بستان آباد، جلفا، چاراویماق، سراب، کلیبر، مراغه و هشترود نیز در وضعیت نارنجی قرار دارند.
کریمی نژاد گفت: خروج خودرو‌های بومی با پلاک شخصی از شهر‌های دارای وضعیت قرمز آذربایجان شرقی و ورود خودرو‌های غیربومی با پلاک شخصی به این شهر‌ها ممنوع بوده و متخلفان با جریمه یک میلیون تومانی مواجه می‌شوند.
وی افزود: در آذربایجان شرقی در ۴۴ نقطه از ورودی‌ها و خروجی‌های شهرستان‌های دارای وضعیت قرمز و نارنجی، پلیس راه، نیروی انتظامی و هلال احمر برای اعمال محدودیت‌ها مستقر هستند.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today