رکنا/ رئیس پلیس فتا استان گلستان از دستگیری گرداننده صفحه‌ای دریکی از شبکه‌های اجتماعی خبر داد که اقدام به انتشار تصاویر غیراخلاقی و ترویج بی‌بندوباری در فضای مجازی می‌کرد.

سرهنگ ابراهیم پرسا، رئیس پلیس فتا استان گلستان در تشریح این خبر گفت: در پی رصد و پایش صورت گرفته توسط کارشناسان پلیس فتا استان، صفحه‌ای دریکی از شبکه‌های اجتماعی مشاهده شد که اقدام به بارگذاری و انتشار تصاویر مبتذل و محتوای غیر اخلاقی تحت عنوان مدلینگ می‌کرد.
وی افزود: با بررسی‌ها و تحقیقات صورت گرفته، گرداننده این صفحه که بیش از چند هزاردنبال کننده و صدها پست با محتوای مبتذل داشت، مورد شناسایی قرار گرفت و در یک عملیات موفق پلیسی، متهم توسط کارشناسان پلیس فتا شهرستان گنبد دستگیرشد و در نهایت پس از مشاهده ادله غیرقابل‌انکار به اقدام مجرمانه خود اعتراف کرد.
این مقام مسئول با بیان اینکه متهم انگیزه خود از راه‌اندازی صفحه و انتشار تصاویر غیراخلاقی را جذب دنبال کننده و کسب درآمد عنوان کرده است، افزود: پس از هماهنگی با مقام قضایی کلیه محتوای صفحه مذکور و پست‌های مربوطه حذف شد و متهم جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.
سرهنگ پرسا تصریح کرد: سوءاستفاده از تصاویر یا اخاذی و کلاه‌برداری از کاربران در پوشش فعالیت برای مدلینگ، علاوه بر اغفال کاربران، جرم بوده و با هنجارشکنان برابر مواد قانون جرائم رایانه‌ای و قانون مجازات اسلامی، قاطعانه رفتار خواهد شد.

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today