ایرنا/ مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری با اشاره به ضرورت اجرای دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: ۳۲ باشگاه ورزشی استان به دلیل بی‌توجه به اعمال محدویت‌ها و ممنوعیت‌های مقابله با شیوع ویروس کرونا، پلمب شده است.

حمید کریمی، مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری  روز یکشنبه تاکید کرد: هم‌اکنون ۵۲۴ باشگاه ورزشی و ۱۶۵ سالن ورزشی خصوصی زیرمجموعه اداره‌کل ورزش و جوانان به ‌علت اعمال محدویت‌ها و ممنوعیت‌های جدید کرونایی تعطیل است.
وی افزود:حدود ۱۴۰ مکان ورزشی دیگر در استان زیرمجموعه دستگاه‌های اجرایی، آموزش و پرورش و دانشگاه‌های فعالیت می‌کنند که تمامی این باشگاه‌های ورزشی هم‌اینک به‌علت شیوع ویروس کرونا تعطیل شده‌اند.
کریمی تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون چهار هزار شغل ورزشی به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم در استان تعطیل و در این مدت افزون‌بر ۶۰۰ میلیارد ریال خسارت به باشگاه‌های ورزشی استان وارد شده است.
چهارمحال و بختیاری بیش از ۴۸ هزار ورزشکار بیمه شده دارد که تعدادی از این ورزشکاران در ۲ سال گذشته ۲ هزار و ۷۰۰ نشان طلا، نقره و برنز در میادین ملی و بین‌المللی کسب کرده‌اند.


آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday