پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف 13 میلیارد ریال مرغ گوشتی، تخم مرغ و گوشت قرمز که به صورت غیرمجاز و خارج از شبکه توزیع حمل و نگهداری می شد خبر داد.

سرهنگ عبدالله حسنی، فرمانده انتظامی استان سمنان اظهار داشت: در پی التهابات به وجود آمده در قیمت و بازار مرغ و تخم مرغ و سودجویی دلالان و فرصت طلبان برای خروج مرغ و تخم مرغ از استان به صورت غیر مجاز و خارج از شبکه توزیع، پیگیری های جدی پلیس امنیت اقتصادی در راستای برخورد با مجرمان این حوزه آغاز شد.
وی ادامه داد: در هفته جاری با تلاش گسترده در این حوزه و همراهی و همکاری یگان های گوناگون انتظامی در سطح استان 8 تن تخم مرغ، 6 هزار قطعه مرغ گوشتی و 7 تن گوشت قرمز کشف شد.
فرمانده انتظامی استان سمنان از توقیف سه دستگاه کامیون و دو دستگاه نیسان در همین راستا خبر داد و خاطر نشان کرد: ارزش ریالی این کشفیات بنا بر اظهار نظر کارشناسان امر، بالغ بر 13 میلیارد ریال برآورد شده است.
سردار حسنی با اعلام دستگیری 5 نفر تاکید کرد: با هرگونه اخلال در بازار و معیشت مردم قاطعانه برخورد می کنیم و اجازه جولان به مفسدان اقتصادی را نمی دهیم.
وی به کلیه مرغ داران و دامداران توصیه کرد: برای هرگونه جابجایی دام و طیور و محصولات مرتبط حتما از قبل مجوزهای لازم بهداشتی و دامپزشکی کسب شود.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today