شبستان/ معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون بیش از ۵۶۸ هزار تست تشخیصی کرونا در استان انجام شده و آمار قطعی مبتلایان نیز ۱۶۴ هزار و ۳۶۳ نفر اعلام شده است.
 
عبدالرسول همتی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز امروز (چهارشنبه 24 دی) با اشاره به آخرین آمار کرونا در فارس به خبرنگاران گفت: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون بیش از 568 هزار تست تشخیصی کرونا در استان انجام شده و آمار قطعی مبتلایان نیز 164 هزار و 363 نفر اعلام شده است.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: از ابتدای شیوع کرونا در فارس تا کنون 159 هزار و 846 نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان و ایزوله خانگی خارج شده اند.
وی اضافه کرد: در شبانه روز گذشته، پنج فرد مبتلا به کرونا در استان فوت کرده اند که آمار فوتی های فارس را به سه هزار و 77 نفر رسانده است.
همتی اعلام کرد: 472 بیمار مبتلا به کرونا نیز در بیمارستان های استان بستری هستند که حال 87 نفر آنها وخیم است و در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند.
وی تاکید کرد: با شناسایی نخستین مورد ابتلا به ویروس جهش یافته کرونا در کشور موسوم به «ویروس انگلیسی»، لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی بیشتر احساس می شود.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online