رکنا/ رییس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از واژگونی موتورسیکلت در مسیر اتوبان چمران به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه خبر داد.

احسان مومنی، رییس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب ابراز کرد: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 در ساعت 08:50 صبح امروز یک فقره واژگونی موتورسیکلت در محدوده مسیر اتوبان اتوبان چمران بعد از پل گیشا اعلام می گردد .
وی گفت: تیم کارشناسی پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.
این مقام انتظامی ادامه داد: پس از بررسی های به عمل آمده تیم کارشناسی مشخص شد راکب موتورسیکلت که در این مسیر مشغول حرکت بوده، به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه نتواسته موتورسیکلت خود را کنترل کند به زمین برخورد می کند.
مومنی بیان کرد: در این حادثه ترک نشین این موتورکه خانمی بوده است به شدت آسیب دیده و از ناحیه پا دچار مصدومیت می شود که با حضور عوامل اورژانس در موقعیت وی به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل شد.
مومنی از راکبین موتورسیکلت خواست تمام حواس خود را به رانندگی معطوف دارند و از انجام هرگونه تغییر مسیر و سبقت گرفن های ناگهانی پرهیز کنند.

آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran