صدا و سیما/ در مراسمی امروز با حضور استاندار گیلان؛ با قدردانی از محمود صوفی، رحمت حیدری نژاد به عنوان فرماندار شهرستان سیاهکل معرفی شد.

امروز در مراسمی که با حضور ارسلان زارع استاندار گیلان برگزاری با قدردانی از زحمات ۲ ساله ی محمود صوفی، رحمت حیدری نژاد به عنوان فرماندار جدید شهرستان سیاهکل معرفی شد.
استاندار گیلان در این مراسم با اشاره به اینکه مردم شهرستان سیاهکل مردمی با فرهنگ و اصیل هستند گفت: مردم این شهرستان در کارهای جهادی ، مقابله با کرونا، محرومیت زدایی، خدمت به مردم، فعالیت های عمرانی و اشتغالزایی همواره خوش درخشیدند .
ارسلان زارع با اشاره به اجرای طرح های نیمه تمام استان افزود: باید اجرای طرح های با پیشرفت 70 درصد به بالا در اولویت باشد .
وی به انتخابات 28 خرداد هم اشاره کرد و گفت: مهم ترین اتفاق سال آینده انتخابات است و مردم باید با حضور فعالانه در این انتخابات همدلی و اتحاد خود را به دنیا نشان دهند .
استاندار گیلان همچنین بر لزوم استفاده از ظرفیت های مردمی برای حفاظت از محیط زیست به ویژه در مواقع بحران و آتش سوزی ها تاکید کرد .
ارسلان زارع گفت: شهرستان سیاهکل و بخش دیلمان به ویژه از دیرباز محلی برای برگزاری جشنواره های بومی و محلی بود و امروز هم با وجود شرایط کرونایی باید از بستر فضای مجازی برای افزایش نشاط و پویایی جامعه استفاده کنیم .
وی احیاء واحدهای غیرفعال تولیدی و بازگشت کارخانجات تعطیل به چرخه تولید را از مهمترین کارها برای ایجاد اشتغال عنوان کرد و گفت: از هر ظرفیتی که زمینه اشتغال جوانان را فراهم می کند حمایت می کنیم .
استاندار فعالیت صنایع تبدیلی و استفاده از شیوه های به روز کشاورزی را برای توسعه صنعت و کشاورزی استان مهم دانست و گفت: در سال های اخیر در این زمینه کارهای خوبی صورت گرفته است ولی باید همچنان تداوم یابد .
رحمت حیدری نژاد معاونت سیاسی فرمانداری های شهرستان های شفت و املش را در کارنامه کاری خود دارد .

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today