پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان سمنان از توقیف یک دستگاه خودروی تانکر گاز حامل کالای قاچاق به ارزش 35 میلیارد ریال خبر داد.

سردار عبداله حسنی، فرمانده انتظامی استان سمنان اظهار کرد: در پی دریافت گزارشی مبنی بر انتقال و جابه‌جایی محموله‌ای غیرقانونی با استفاده از یک دستگاه خودروی تانکر گاز در محور مواصلاتی استان، بلافاصله هماهنگی های لازم پلیس در این راستا کلید خورد.
وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و پلیس امنیت اقتصادی استان پس از بررسی های مقدماتی با تشکیل تیم‌های ویژه و تخصصی محورهای مواصلاتی استان را تحت کنترل خود درآوردند.
فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: پلیس در شامگاه گذشته یک دستگاه خودرو تانکر گاز را واقع در پلیس راه شهرستان سرخه متوقف کرد.
حسنی با بیان اینکه این خودرو در مسیر پایتخت در حرکت بود بیان کرد: ماموران انتظامی در بازدید نهایی از این خودرو انواع کالای قاچاق جاساز شده شامل لوازم آرایشی بهداشتی، لوازم برقی و مواد خوراکی کشف کردند.
وی ارزش ریالی کالاهای کشف شده را برابر نظر کارشناسان 35 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: تمام اقدامات قانونی پلیس در این راستا انجام گرفت.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today